Kritiky.cz > Krátké recenze > Banda - Série 2 (2020) (série)

Banda - Série 2 (2020) (série)

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

ýher­ce minu­lé sezó­ny na poli seri­á­lů je zpět a opět se jed­ná o nej­vět­ší seri­á­lo­vou šle­hu letoš­ní­ho roku, kte­rou nej­spíš už nic nepře­ko­ná.

Druhá série je osu­do­věj­ší, vyhro­ce­něj­ší, emo­ci­ó­nal­něj­ší, má plno iko­nic­kých scén a při­by­de pár nových postav, kde nej­víc zaujme pře­de­vším Storm Front, což je tako­vá žen­ská ver­ze Homelandera, kte­rá nekom­pro­mis­ní racist bitch hra­je napros­to doko­na­le.

Trošku mi při­šla otrav­ná a né pří­liš zají­ma­vá linie s Deepem, A Trainem a Queen Maeve. Black Noir opět mini­mum pro­sto­ru a půso­bí zde lehce do počtu, jeli­kož veš­ke­rá pozor­nost se sou­stře­dí na Homelandera, Star Light a Storm Front. Třeba se dočká­me nových tvá­ří v tře­tí sérii.

Z kla­ďa­sů kla­sic­ky nej­ví­ce baví Butcher a jeho pro­slu­lé Cunts už má podob­nou váhu jako Samuel L. Jacksonovo Motherfucker.

Mezi nej­lep­ší­mi díly dru­hé série roz­hod­ně pat­ří 6, kde se podí­vá­me do blá­zin­ce a podiv­né expe­ri­men­ty super­hr­di­nů a potom samo­zřej­mě osu­do­vé finá­le, kte­ré je nabi­té emo­ce­mi i sluš­nou dáv­kou super­hr­din­ské rvač­ky, kte­rou jsme všich­ni chtě­li vidět.

The Boys super­hr­di­ny po Avengers evol­vu­je na dal­ší úro­veň a tak nějak by to nej­spíš vypa­da­lo kdy­by žili mezi námi.

PS: Kdyby takhle gore vypa­da­lo i v horo­rech, tak je mé horo­ro­vé srd­ce štastněj­ší.

Příběh****, Akce****, Humor****, Násilí****, Zábavnost*****, Hudba****, Vizuál*****, Atmosféra****, Napětí****. 85%.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,73505 s | počet dotazů: 258 | paměť: 71949 KB. | 25.04.2024 - 07:44:27