Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Sega oznámila spin-off k Yakuze s názvem Lost Judgment. V roli soukromého detektiva Takayuki Yagamiho budeme na střední škole a ...

Sega oznámila spin-off k Yakuze s názvem Lost Judgment. V roli soukromého detektiva Takayuki Yagamiho budeme na střední škole a ...

JyvGQLs9ZfU
JyvGQLs9ZfU
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Sega ozná­mi­la spin-off k Yakuze s názvem Lost Judgment. V roli sou­kro­mé­ho detek­ti­va Takayuki Yagamiho bude­me na střed­ní ško­le a v uli­cích vel­ko­měs­ta vyšet­řo­vat téměř doko­na­le neprů­střel­ný zlo­čin. Nový díl je star­tem série, niko­li pou­hou jed­no­hub­kou. Kde Yakuza sází spí­še na dra­ma, má Judgment půso­bit jako thriller. Lost Judgment od stu­dia Ryu Ga Gotoku Studio vyjde 24. 9. letoš­ní­ho roku na Xbox Series X|S, PlayStation 5, Xbox One a PlayStation 4.
https://www.youtube.com/watch?v=JyvGQLs9ZfU&ab_channel=IGN


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,75476 s | počet dotazů: 267 | paměť: 71616 KB. | 13.07.2024 - 02:42:45