Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Take-Two do března 2022 plánuje vydat 21 her. Z finanční zprávy Take-Two víme, že půjde o čtyři velké tituly, přičemž dva budou ...

Take-Two do března 2022 plánuje vydat 21 her. Z finanční zprávy Take-Two víme, že půjde o čtyři velké tituly, přičemž dva budou ...

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Take-Two do břez­na 2022 plá­nu­je vydat 21 her. Z finanč­ní zprá­vy Take-Two víme, že půjde o čty­ři vel­ké titu­ly, při­čemž dva budou zce­la nové a dva budou vychá­zet z již zaběh­lé znač­ky. O nových hrách dosud nic neví­me, na jed­né má ale pra­co­vat Gearbox Software. Pak prav­dě­po­dob­ně půjde o pokra­čo­vá­ní již zaběh­lých spor­tov­ních sérií NBA 2K, WWE a NFL. V nepo­sled­ní řadě Take-Two vydá deset titu­lů na mobi­ly. Mnohem zají­ma­vě­ji zní obdo­bí od dub­na 2022 do břez­na 2024, kdy newy­or­ská spo­leč­nost plá­nu­je vydat 40 her, včet­ně 19 pohl­cu­jí­cích klí­čo­vých titu­lů, mezi nimiž bude prav­dě­po­dob­ně také oče­ká­va­né GTA VI. Sedm her bude spor­tov­ních, čty­ři free-to-play, pět nezá­vis­lých, deset free-to-play pro mobi­ly a čty­ři mid-core hry, z nich tři budou spor­tov­ní a vyjdou v ree­di­ci.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 4,02910 s | počet dotazů: 259 | paměť: 71594 KB. | 19.06.2024 - 23:13:47