Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Tvůrce značek God of War a Twisted Metal David Jaffe se připojuje k polským Movie Games. Jde o největší přestup v historii polsk...

Tvůrce značek God of War a Twisted Metal David Jaffe se připojuje k polským Movie Games. Jde o největší přestup v historii polsk...

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Tvůrce zna­ček God of War a Twisted Metal David Jaffe se při­po­ju­je k pol­ským Movie Games. Jde o nej­vět­ší pře­stup v his­to­rii pol­ské­ho trhu. Jaffe bude v novém půso­biš­ti slou­žit coby kon­zul­tant budou­cích pro­jek­tů a také jako člen před­sta­ven­stva spo­leč­nos­ti. Movie Games v minu­los­ti vyda­lo hry Drug Dealer Simulator, Lust for Darkness nebo tře­ba ero­tic­ký horor Lust from Beyond, kte­rý byl prá­vě jeden z důvo­dů, proč se Jaffe k pol­ské spo­leč­nos­ti při­po­jil. V sou­čas­nos­ti Movie Games finan­cu­jí zají­ma­vé stra­te­gie War Hospital od Brave Lamb Studio a Fire Commander od Atomic Wolf a Pixel Crow.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 4,44160 s | počet dotazů: 276 | paměť: 71803 KB. | 24.07.2024 - 02:30:26