Kritiky.cz > Krátké recenze > Půjčovna masa - Série 2 (2020) (série)

Půjčovna masa - Série 2 (2020) (série)

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Druhá série skvě­lé­ho Sci-Fi cyber pun­ku Altered Carbon před­sta­vu­je kva­li­ta­tiv­ní pád dolů, ale pořád fajn zába­va.

Seriál má mínus v tom, že ač při­šel z geni­ál­ním nápa­dem, tak ve výsled­ku seri­á­lu i ško­dí, pro­to­že mož­nost měnit pouz­d­ra ( lid­ská těla) zna­me­ná, že v kaž­dé sérii uvi­dí­me jiné­ho hlav­ní­ho hrdi­nu a to né vždy fun­gu­je. Joel Kinnaman byl totiž prvotříd­ní a nahra­dit jej je takřka nemož­né, ikdyž Anthony Mackie mi ve výsled­ku neva­dil tolik, jak jsem čekal.

Očividne se ubra­lo i na roz­počtu a Rkovém ratingu, naho­ta a sex zmi­ze­la úpl­ně, to mě naštva­lo a vel­mi se šet­ři­lo i s Gore, což pros­tě nepo­tě­ší. Dokonce ani ten bla­de run­ne­rov­ský svět zde není tak hez­ky vybar­ven jak minu­le, co však zůsta­lo je pove­de­ná akce, pře­de­vším sou­bo­je jsou opět parád­ní a hez­ky kon­takt­ní a zau­jal mě i nový zápo­rák, kte­rý má něco do sebe.

První série je u mě za 10, tahle dostá­vá o 3 body méně a ikdyž je to ve všech ohle­dech slab­ší, tak všech 8 dílů jsem se náram­ně bavil a kdy­ko­liv se do ono­ho svě­ta rád podí­vám.

Jestli bude 3. série, tak dou­fám, že se pona­u­čí z chyb a vrá­tí se do zaje­tých kolejí.Příběh***, Akce****, Humor**, Násilí***, Zábavnost****,Hudba****, Vizuál****. 7/10..


Podívejte se na hodnocení Půjčovna masa na Kinoboxu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,81061 s | počet dotazů: 264 | paměť: 71706 KB. | 21.07.2024 - 01:05:19