Kritiky.cz > Krátké recenze

Kill Bill 2

"Lvice je zase se svým lvíčetem a v džungli se ji daří dobře." - Po fenomenálně natočené jedničce, která skvěle rozehrála tuto galerii krutosti, brutality a dalších synonym pro... Read more »

Nebezpečné myšlenky

Snímek o učitelce, která po čerstvém nástupu do školy dostane skutečně bujarou třídu, se rozjíždí pozvolným tempem. Zpočátku působí docela nahodile, protože psychologii postav se ještě moc času nevěnuje.... Read more »

Monster

Letos jsem horší film neviděl to je jasný, takže nemá cenu se k filmu vůbec vyjadřovat, spíše se vyjádřím k jeho vzniku jak to asi mohlo probíhat. Malá holčička... Read more »

The Worst Evil

Mám za sebou nejlépe hodnocený korejský seriál minulého roku ( 8,3 IMDB) a je to další kvalitní korejská jízda plná násilí, skvělých herců, našlapaného příběhu, emocí a zvratů.Upřímně mi... Read more »

Adagio

Tohle, že je ten Sollima, co dělal Sicario 2 a je expert na evropské gangsterky ?? Začátek ještě vypadal slibně, hlavní hrdina je na nechutné gay party plné drog... Read more »

Sting

Tvůrci Wyrmwoodu nám doručili už druhého letošního pavúčika, který je podán více odlehčeněji a arachnofobikům nedá bohužel moc zabrat, v tomhle byl Vermines agresivnější a úspěšnější a tady se... Read more »

Sasquatch Sunset

Slušný bizár a docela překvapivě uchylárna, která asi nesedne každému, ale musí se ocenit Originální námět, avšak za cenu, která nemusí být pro všechny strávitelná. Film nemá žádný děj... Read more »

The Wild Blade of Strangers

Já musím říct, že jsem mile překvapen s tímhle historickým akčňákem, který sice po příběhové stránce neoslní je tu další Ming Dynastie, korunní princ, ochrana následovníka trůnu aj. Tohle... Read more »

Let

Jsem rád, že jsem si tohle dohnal. Kombinace Zemeckis/Washington zněla dobře  a povedlo se. Úvodních 30 minut s havárií letadla je slušně intenzivní biják a líbily se mi i... Read more »

Rivalové

Naprostá pecka ze sportovního prostředí, které tedy nehraje tu hlavní roli, ovšem skvěle dokresluje to hlavní oč tu běží, love-triangle mezi 2 bývalými nejlepšími kamarády a Tashou, které ale... Read more »

13 Bom di Jakarta

I Indonésie přidává letos ruku k dílu se slušným adrenalinovým akčním nářezem.Režisér Angga Dwimas Sasongko patří k těm snaživějším tvůrcům z Indonésie, ale až teď u mne natočil film,... Read more »

The Last Stop in Yuma County

Francis Galluppi obdobně jako Sebastian Vaníček je tu se suverénním debutem a oba si vysloužili nový Evil Dead. Pěkné. Je tu téměř vše, co mám ve filmech rád. Je... Read more »

12 Hours

Sympatické a zábavné akční béčko na téma virtuální realita a klasický Battle Royale. Skupina lidí je tedy v lese v Survival hře, kde je čeká spousta překážek ( dokonce... Read more »

The Ministry of Ungentlemanly Warfare

Ikdyž nejde o nic převratného, pořád je to fajn stylová a zábavná Ritchieovka s výborným cástingem.Britská armáda naverbuje skupinu žoldáků, aby způsobili trable náckům a zabíjení nácků je vždycky... Read more »

Království Planeta opic

Nevidím žádné výraznější rozdíly v Režii a to se Wes Ballovi moc nevěřilo, ale za mě jde opět o naprostou Blockbuster parádu, která splňuje nejpřísnější kritéria, zadělává se tu... Read more »

Hvězdná pěchota: Invaze

Sympatická CGI cinematic řežba z Japonska, kde skupina žoldáků bojuje proti vesmírným broukům na vesmírné lodi. Dějově je to velmi jednoduché, ale potěší fajn vizuál, ikdyž je potřeba brát... Read more »

Válka policajtů

Česko má Soukupa a Slováci Biermanna!! Už Sviňa byla povedená gangsterka a Válka policajtů jak by smet. Připomíná to silně gangsterky evropského střihu, především ty Francouzské, takže za mne... Read more »

Yakhanyeongung

Okay silná káva dávající jasný message STOP ŠIKANĚ!! Korejci se opět vyšvihli a natočili dost možná nejlepší seriál na téma školství a šikana a jak praví zdejších 90%, tak... Read more »

Pandemonium

Jak dopadl očekávaný francouzský horor Pandemonium ? Katastrofálně! Mě snad šálí zrak!Tady jsem si sliboval asi až moc velké věci. Čekal jsem zvrácenou procházku peklem s monstry narvanou Gore... Read more »

The Lie

Dohnal jsem si tenhle poměrně chválený Krimi/Thriller, který překvapí svým šokujícím a nepředvídatelným závěrem.Jde o komorní podívanou s pár postavami, kde dcera spáchá nepěkný trestný čin a rodiče se... Read more »

Krotitelé duchů: Říše ledu

Family Friendly dobrodrůžo, které překvapivě není tak otravné, jak jsem před zhlédnutím tušil. Kumail Nanjani dává komediální podtón filmu a celá ta apokalypsa se zamrznutím mi přišla fajn, vlastně... Read more »

Ted

Né tak dobré jak první dva filmy, ale vzhledem k tomu, že je komediální mrtvo, tak je to víc než slušná zábava, která fanoušky Teda určitě neurazí. Přesun Teda... Read more »

Chris-Anne: Karty posvátné kreativity

Nádherné kar­ty s jed­no­du­chou gra­fi­kou, ale nesmír­ně silou pří­ruč­kou a sdě­le­ní­mi. Struktura karet je nesku­teč­ně boha­tá a dá vám nespo­čet tipů a pocí­tě­ných emo­cí, kte­ré k vám při­jdou prá­vě pro­to, abys­te v sobě obje­vi­li flow,... Read more »

Bijillante

Další korejská akční krasojízda, která chytne hned od úvodu a nepoleví až do konce.Hlavní hrdina je mladý kadet na policejní akademii, je vzorným studentem, avšak přestává se mu líbit,... Read more »

Sobík

Název Sobík a zařazení žánrů Drama/Životopisný- Nenapadá mě aktuálně nic méně atraktivnějšího než tohle. Dal jsem okamžitý PASS znělo to jak Father či Země Nomádů v seriálové verzi. NAH... Read more »

Wolf Hiding

Jde o Debut, takže jsem nečekal velké zázraky, ale je to jedna z těch lepších akčních věcí z Číny za poslední dobu. Zločineckou organizaci čeká změna prezidenta a všechny... Read more »

Oni - Strach

První série je výborná- Hezký mix hororu a sociálního drama s nádechem Jordana Peela, druhá série je naprosto jiná a může hodně lidí zklamat. Tohle je daleko více Krimi... Read more »

The Spider

Na Youtube je teď velkým hitem tenhle nový hororový kraťas, který představuje hororovou verzi Spidermana a je to fajn !Hlavní hrdina je Peter, kterého kousne pavouk,jenže tentokrát si nenavlékne... Read more »

Exhuma

Jížní Korea at its BEST! Korea ovládá většinu filmových subžánrů na světové úrovni, akorát s horory to zatím není úplná špička, ale za mne jde snad o nejlepší korejský... Read more »

Medvídek Pú: Krev a med II

It's Poohing time! Read more »

Němá tajemství

( dost možná jeden z nejlepších českých počinů minulého roku) je překvapivě solidní Krimi. Silné a nepříjemné téma, kde veterinář po úrazu z koně ochrne a manželka se s... Read more »

La mesita del comedor

Ha! Tak tohle je pecka jak vyzrálé španělské víno, kde smích bude střídat pláč a v závěru Vám rozhodně nebude příjemně. Berte tlakoměr i kapesníky potřeba bude oboje !!... Read more »

New Life

V zahraničí rozhodně přehajpováno, ale své momenty to mělo. Máme zde dívku na útěku, která má v sobě zmutovaný Ebola Virus, takže jakýkoliv kontakt s někým je smrtelný (... Read more »

Arcadian

Sympatický malý komorní postapo Survival s pěknými příšerkami! Dalo by se říct, že je to nízkorozpočtový bratříček Quiet Place- ten je však samozřejmě o úroveň výše, ale snaha se... Read more »

Tání

Civilní Drama z Belgického venkova o dospívání dětí a teenage Trauma. Jsou tu dvě dějové linie, kde překvapivě zajímavější je ta flashbacková z dětství, která taky zabírá více času,... Read more »

Šógun

Šogun je rozhodně zjevení na seriálovém poli letošního roku a měl by jej vidět každý, avšak do 5. dílu jsem si byl jistý 5 hvězdou, poté mé velké nadšení... Read more »

Mrtví mladí detektivové

Teenage blbina s fresh nápadem, kde dva mrtví duchové jsou detektivové a řeší případy nadpřirozena a jsou tu různí duchové, čarodějky a jiná monstra. Celkem jsem se těšil, jenže... Read more »

Nezlomní

Celkem pěkný film s Wahlbergem, který se vydává na dobrodružný závod v dřungli, kde potkají pejska a stane se plnohodnotný členem týmu. Trochu mě mrzí, že ten samotný závod... Read more »

Bílý lotos - Série 2

První série měla atraktivnější prostředí Hawaie, tedy né že by Sicilíe nebyla krásná, ale ta hawajská exotika měla svůj půvab, ale musím říct, že druhá série má naopak zajímavější... Read more »

Komando

Plnohodnotná popcornová, stupidní, násilnická,  krvavá akční zábava, plná testosteronu a zpocených lesklých svalů Arnolda Schwarzenegra, kde má každý svou legendární hlášku. Je to hloupé, bezmyšlenkovité stupidní béčkový akční film,... Read more »

Humane

Myslím, že v tomhle duelu dcer hororových velikánů Shyamalan vs Cronenberg je o vítězi rozhodnuto. Dcera se totiž velmi nepotatila a doručila jakési ukecané Drama, které se na konci... Read more »

Havěť

Sebastian Vaníček a jeho okamžitý ticket do Áčkové hororové ligy. EvilPhoEniX jde rozdávat ceny, protože tady se píší dějiny. Vaníček tedy natočil Debut Snů ( přesně po vzoru nedávně... Read more »

Zatracená krvavá láska

Saint Maud od Rose Glass jsem kdysi slušně protrpěl, ale na tohle jsem se těšil díky stylovém traileru. Je to fajn a mám to hodně v rozhodování mezi 3-4,... Read more »

Abigail

Duo Olpin a Gillet z Radio SIlence doručili opět jejich osvědčený recept. Proč měnit, něco co funguje. Máme tu partu zlodějů, kteří unesou malou holčičku a mají za úkol... Read more »

Bílý lotos - Série 1

To čím je the Bear pro kuchyň je Bílý Lotos pro hotely. Oboje je za mne z oboru, takže rozhodně jde o záležitost, která je mi velmi blízká, navíc... Read more »

Lítá v tom

Milé překvapení. FIlm má zábavný námět, kde Kryštof Hádek má nemocnou maminku moc času ji nejspíš nezbývá, tak se rozhodne ji potěšit tím, že ji představí novou těhotnou sousedku... Read more »

12.12: The Day

Nejchválenější film minulého roku z Jížní Koreje je za mnou a pro Koreu jde o velmi zásadní historické dílo. V letech 1979 byly v Soulu velmi krušné časy, kde... Read more »

Stovky bobrů

Nevkusné, infantilní a téměř nesledovatelné. Humor je ve stylu nejhorší práce Charlieho Chaplina, který  prodělal mozkovou aneurysmu, takže jestli vám je 10+ Enjoy. Jde o sérii gagů bez příběhu,... Read more »

Občanská válka

Mám rád tvorbu Alexe Garlanda a ikdyž tvoří né úplně divácky vdečné filmy, tak zatím u mne nešlápl ani jednou vedle, takže jsem byl zvědav jak si poradí s... Read more »

Qian xing

Jason Kwan mě potěšil svou prvotinou Chasing the Dragon, tak jsem mu dal šanci, když má zde samé hongkongské veterány, které je radost vidět pohromadě. Dějově je to sice... Read more »
Stránka načtena za 3,46505 s | počet dotazů: 281 | paměť: 48334 KB. | 19.05.2024 - 19:41:13