Kritiky.cz > Krátké recenze > Wrong Turn (2021)

Wrong Turn (2021)

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Reboot Wrong Turnu má spo­leč­né­ho s původ­ním Wrong Turnem jen název a mož­ná pas­ti v lese, tak­že zarpu­ti­lí fanouš­ci série budou zkla­má­ni a s němi i lokál­ní odpad ČSFD vede­ný Antiexpertem a jeho při­vr­žen­ci ( Doslova Foundation!!!) Který se v horo­rech vyzná asi jako já v bota­ni­ce a ješ­tě sle­du­je mizer­ný cam rip kdo ví jest­li né i na mobi­lu.

Už z trai­le­ru bylo cel­kem oči­vid­né, že na mutan­ty ten­to­krát nedo­jde ( až tak neva­dí, jeli­kož nej­lep­ší byli stej­ně v Hory mají oči ) a tenhle nový směr dost mož­ná při­dal čer­s­tvý závan vět­ru. Vlastně jedi­né, co mě tro­chu mrzí, že vět­ši­na vražd je Off scre­en, ale naštěs­tí vět­ši­nou uká­žou ale­spoň „co zby­lo“. Skupina tee­nage­rů je cel­kem ok, blon­dýn­ka je sym­pa­tic­ká kočka, kte­rá na kon­ci půso­bí jako Tomb Raider a roz­hod­ně musím pochvá­lit sluš­né řemes­lo, pří­ro­du, pěk­né mas­ky lebek zví­řat a vel­mi dob­ře dolo­va­né napě­tí ( Pád ze sva­hu před rolu­jí­cí klá­dou byl super) a že zde bude jed­na atmo­sfé­ric­ká cre­e­py scé­na, to asi neče­kal nikdo ( Chodba slep­ců je skvost­ně nepří­jem­ná). Finální 20minutovka je poměr­ně sluš­ná divo­či­na vrcho­lí­cí ost­rým a zají­ma­vým kon­cem. Mohlo to být sice ješ­tě bru­tál­něj­ší a špi­na­věj­ší, na jed­nu stra­nu pořád je to víc bru­tál­ní než vět­ši­na horo­rů, kte­rá za posled­ní dobu vyšla.

Já jsem spo­ko­jen, pro les­ní vyvraž­ďo­vač­ky mám sla­bost a už dlou­ho žád­ná pořád­ná nevy­šla a nej­spíš ani nevy­jde.

Těch 49% je zatím k smí­chu a mimo.

Příběh***, Akce****, Humor>Ne, Násilí****, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra****, Napětí****. 7.5/10.


Podívejte se na hodnocení Wrong Turn na Kinoboxu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,43832 s | počet dotazů: 259 | paměť: 69293 KB. | 05.12.2023 - 12:38:23