Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Máme to černé na bílém, PS5 nebude kompatibilní s PS1, PS2...

Máme to černé na bílém, PS5 nebude kompatibilní s PS1, PS2...

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Máme to čer­né na bílém, PS5 nebu­de kom­pa­ti­bil­ní s PS1, PS2 a PS3. Až do nedáv­na pano­va­la v hrá­čích jis­tá nadě­je, že si sta­ré kous­ky z minu­lých kon­zo­lí zahra­je­me i na PlayStation 5 ale fran­couz­ská spo­leč­nost Ubisoft teď při­šla na svých strán­kách s ofi­ci­ál­ním doku­men­tem, že PS1, PS2 a PS3 nako­nec s PS5 kom­pa­ti­bil­ní nebu­de.

Na obrázku může být: text, kde se píše TRANSITIONING PLAYSTATION 4 TITLES TO NEXT-GEN VERSIONS QUESTION: How does upgrading from PlayStation 4 to PlayStation 5 work? ANSWER: As part of their next-gen UPGRADE PROCESS. PlayStation offer a number of features designed to help you move from PlayStation 4 to PlayStation 5. PlayStation 4 players will be able to join multiplayer games with PlayStation 5 players. Backwards compatibility will be available for supported PlayStation 4 titles, but will not be possible for PlayStation 3, PlayStation 2, or PlayStation games. We also have information on next-gen for the XBOX SERIESX KNOW if you have any questions!


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,25317 s | počet dotazů: 252 | paměť: 71928 KB. | 24.02.2024 - 19:43:58