Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > J. J. Abrams oznámil, že na filmovém zpracování hry Portal se nadále pracuje, naopak Half-Life pod jeho rukami už nevzniká. Obě ...

J. J. Abrams oznámil, že na filmovém zpracování hry Portal se nadále pracuje, naopak Half-Life pod jeho rukami už nevzniká. Obě ...

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

J. J. Abrams ozná­mil, že na fil­mo­vém zpra­co­vá­ní hry Portal se nadá­le pra­cu­je, nao­pak Half-Life pod jeho ruka­mi už nevzni­ká. Obě adap­ta­ce video­her od spo­leč­nos­ti Valve byly ozná­me­ny už v roce 2013 na akci DICE s tím, že v roce 2016 Abrams pro­hlá­sil, že se pro Portal píše scé­nář, od té doby bylo ale kolem obou fil­mů ticho. Na dru­hé stra­ně se neví, zda se adap­ta­ce Half-Life ujal někdo jiný, nebo je pro­jekt u ledu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,48362 s | počet dotazů: 255 | paměť: 71577 KB. | 16.06.2024 - 14:17:36