Kritiky.cz > Články > Nezapomenutelné seriálové scény: tanec Hanny a Claye (13 Reasons Why)

Nezapomenutelné seriálové scény: tanec Hanny a Claye (13 Reasons Why)

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Co by to bylo za předvánoční čas bez pořádné romantiky. Právě nadešla chvíle vytáhnout z šuplíku jednu z nejemotivnějších lovestory, která kdy spatřila světlo televizních obrazovek. Kdo viděl první sérii díla jménem 13 Reasons Why, pravděpodobně mi dá za pravdu, že tato láska až za hrob je vskutku výjimečně silným zážitkem.

Hannah Baker po několika příkořích, jež jsou jí způsobena na střední škole, spáchá sebevraždu a zanechá po sobě odkaz v podobě sedmi audiokazet, kde popisuje oněch 13 důvodu proč. Její spolužák Clay Jensen se při poslouchání nahrávek utápí v žalu a bezmoci. Od jejich prvního setkání byl do ní totiž tajně zamilovaný, ale jak už to tak bývá, nebyli si souzeni.

Osud jim dal alespoň pár nezapomenutelných momentů, z nichž ten, který nejlépe vystihuje kouzlo celé série, je podle mého soudu jejich společný tanec za doprovodu skladby The Night We Met.

Na síle tohoto příběhu mají lví podíl oba herci, především výkon Katherine Langford byl strhující. Však si také v roce 2017 docupitala pro Pažótího Oskara za nejlepší herečku. První řadu tedy vřele doporučuji, jakože se Sebastian Ludovic Emmanuel Pažót jmenuji. Po druhé sezóně jsem ovšem tento kousek vzdal a jak to tak podle ohlasů vypadá, patrně jsem neprohloupil.

Článek Nezapomenutelné seriálové scény: tanec Hanny a Claye (13 Reasons Why) se nejdříve objevil na Pažót.cz.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Autor je šéfredaktorem webu Pažót.cz

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,93010 s | počet dotazů: 272 | paměť: 72127 KB. | 23.05.2024 - 14:28:57