Kritiky.cz > Filmy > Filmové a televizní aktuality > RoboCop se vrací na obrazovky: Amazon Prime připravuje reboot ve formě seriálu a filmu

RoboCop se vrací na obrazovky: Amazon Prime připravuje reboot ve formě seriálu a filmu

Foto: Stable Diffusion - Vytvořeno umělou inteligencí
Foto: Stable Diffusion - Vytvořeno umělou inteligencí
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

RoboCop, kul­tov­ní sci-fi film z roku 1987 o kybor­go­vi poli­cis­to­vi, kte­rý boju­je pro­ti zlo­či­nu v dysto­pic­ké Detroitu, se dočká nové­ho zpra­co­vá­ní. Podle zdro­jů z Hollywood Reporter se Amazon Prime chys­tá na rebo­ot RoboCopa, kte­rý by měl obsa­ho­vat jak seri­ál, tak film.

První by měl být seri­ál RoboCop: Rogue City, kte­rý by měl sle­do­vat nové pří­běhy a posta­vy ze svě­ta RoboCopa. Seriál by měl být inspi­ro­ván video­hrou RoboCop: Rogue City, kte­rá je plá­no­vá­na na rok 2023 a nabíd­ne hrá­čům mož­nost pro­zkou­mat růz­né loka­ce a mise v Detroitu. Film by měl být pokra­čo­vá­ním původ­ní tri­lo­gie a nesl by název RoboCop Returns. Film by měl navá­zat na udá­los­ti z prv­ní­ho fil­mu a igno­ro­vat dva pokra­čo­vá­ní a rema­ke z roku 2014.

Film by měl opět uká­zat RoboCopa jako sym­bol nadě­je a spra­ve­dl­nos­ti v korum­po­va­ném a násil­ném měs­tě. Oba pro­jek­ty by měly být pro­du­ko­vá­ny spo­leč­nos­tí MGM a reží­ro­vá­ny Neill Blomkampem, kte­rý má zku­še­nos­ti se sci-fi žánrem (District 9, Elysium, Chappie).

Datum pre­mi­é­ry zatím není zná­mo, ale pod­le infor­ma­cí by měl seri­ál dostat před­nost před fil­mem. Fanoušci RoboCopa se tak mohou těšit na novou dáv­ku akce a napě­tí s oblí­be­ným hrdi­nou.


Zdroje:


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,55514 s | počet dotazů: 265 | paměť: 71977 KB. | 20.07.2024 - 20:22:31