Kritiky.cz > Recenze knih > Život byl pes - historky o životě jednoho pejska, který toho zažil víc než dost

Život byl pes - historky o životě jednoho pejska, který toho zažil víc než dost

117857 350 0 fit
117857 350 0 fit
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

To takhle jed­na dáma si poří­di­la pej­ska. Nic div­né­ho, řek­ne si kdekdo, ale ona mu dala jmé­no Život. Pro mno­hé vel­mi neob­vyk­lé. Když napří­klad líta­la po par­ku a vola­la na psa tím­to jmé­nem, tak si lidé kle­pa­li na čelo. To už tak nějak bývá, že když něco není pod­le zau­ží­va­ných pořád­ků, tak to lidé nechá­pou a při­jde jim to div­né. Život se také jed­nou sezná­mil s Naďou. Asi někdo uva­žu­je, kdo to je. Jedná se o milou fen­ku, kte­rá si šla spo­řá­da­ně se svým páníč­kem po Letné. Ovšem nepro­běh­lo t zrov­na nej­lé­pe. Její pání­ček chtěl Života nakop­nout, pro­to­že kolem Nadi stá­le pobí­hal.

Ráno je také téma. Život se sna­žil vzbu­dit panič­ku, jeli­kož už to nemohl vydr­žet. Ta však spa­la a jen si pro sebe brepta­la, aby šel sám, že se vrá­tí, a že je nej­lep­ší chlap její­ho živo­ta. Když se panič­ka vyspa­la, šli spo­lu do Hospůdky. Ovšem, když se vra­ce­li domů, a to o půl­no­ci, necha­la panič­ka Života ješ­tě pro­běh­nout, aby se jak se říká vyven­čil. Ale to se jak­si nepo­ved­lo. Zničehonic u něj zasta­vi­lo auto, vystou­pi­li dva klu­ci v uni­for­mě a odvez­li Života do psí­ho útul­ku. Tam už jed­nou byl a moc se mu to nelí­bi­lo. Nyní jenom čekal, co bude.

Historky nebo lépe řeče­no život, kte­rý pro­žil hlav­ní hrdi­na, pes jmé­nem Život se svou panič­kou, pře­vy­prá­vě­ný díky jí samot­né. Opět stej­ný pří­pad - kdo má rád zví­řa­ta, bude se mu to líbit. Jenom ško­da, že pej­sek už není. Obálka je k tomu vyve­de­ná tak ako­rát. Má 112 stran.

 

  • Autor: Helena Rytířová
  • Žánr: belet­rie
  • Nakladatelství: GRADA
  • Datum vydá­ní: 07. 05. 2020

 

 


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 5,09344 s | počet dotazů: 261 | paměť: 71976 KB. | 25.02.2024 - 22:02:44