Kritiky.cz > 2025 > Únor > 14

Army of the Damned (2013)

Army of the Damned (2013) Natáčení epi­zo­dy do tele­viz­ní show o poli­cej­ních slož­kách se pro­mě­ní v krva­vou řež­bu s démo­nic­ký­mi sila­mi a bojem o holé pře­ži­tí… Dvojčlenný štáb při­jíž­dí do malé­ho měs­teč­ka Salem Country,... Read more »

Bridget Jonesová je už zase láskou šílená - 65 %

Dnes na svá­tek sva­té­ho Valentýna jsem dosta­la dárek od šéf­re­dak­to­ra pana Borového, kte­rý mne poslal do kina na roman­tic­kou kome­dii zku­še­né­ho reži­sé­ra Michaela Morrise s názvem Láskou šíle­ná s oska­ro­vou hereč­kou... Read more »

Roklina - Žánrový mix Scotta Derricksona s Milesem Tellerem a Anyou Taylor-Joy

Dva zku­še­ní agen­ti Levi a Drasa (Anya Taylor-Joy a Miles Teller) se sblí­ží, přes­to­že dosta­li za úkol hlíd­ko­vat na pro­ti­leh­lých stra­nách záhad­né rokli­ny. Když se zlo, kte­ré v ní dří­má, začne drát na... Read more »
Stránka načtena za 2,40131 s | počet dotazů: 177 | paměť: 37741 KB. | 25.08.2025 - 18:18:47