Kritiky.cz > Seriály > TV Recenze > Hra o trůny - Vrata (S06E05) - příběh Hodora

Hra o trůny - Vrata (S06E05) - příběh Hodora

Hodor
Hodor
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Tak máme za sebou půl letoš­ní sezó­ny Hry o trů­ny. Pátý díl zavr­šil část, kte­rá za sebou necha­la dal­ší nevy­svět­le­né prv­ky. Ale v sou­la­du s před­cho­zí­mi díly zase posu­nu­la děl dopře­du, hlav­ně pro Brana a jeho ochran­ce Hodora.

Ostatní pří­běhy hlav­ních postav této epi­zo­dy pří­bě­hu se také posu­nu­ly o dal­ší kus dopře­du a tvůr­ci si při­pra­vi­li zase pár nových pře­kva­pe­ní. Linie Arye není zas tak záživ­ná, jak by měla být, Daenerys Targaryen už zase zís­ka­la armá­du, a tak pokud nás chtě­jí u Královny dra­ků tvůr­ci udr­žet, tak by měli při­nést něja­ké nové pře­kva­pe­ní.

Sansa s Jonem už při­pra­vu­je svo­ji armá­du, což se taky dalo čekat, jenom jsem se nechal pře­kva­pit Petyrem Baelišem, kte­rý spo­lu s před­cho­zím dílem pře­kva­pil, bohu­žel ve špat­ném svět­le.

Konečně jsem se dočkal zno­vu Nočního krá­le, a jeho armá­dy nemrtvých. Armáda zom­bie v čele z nezni­či­tel­ným krá­lem z ledu, dala páté­mu dílu nej­vět­ší klad, dozvě­dě­li jsme se o tro­cha o jeho vzni­ku.

Další klad je i to, že jsme se dozvě­dě­li tem­né tajem­ství tajem­né­ho Hodora.

Některá tajem­ství by si ale měli tvůr­ci nechat na posled­ní díly, je ško­da že se postup­ně dozví­dá­me věci, na kte­ré jsme čeka­li. Je ale mno­ho věcí, kte­ré zůsta­ly nevy­svět­le­ny a tak dou­fám, že si je tvůr­ci necha­jí až na konec série.

V dal­ším díle nás zase bude čekat pří­běh z Králova pří­sta­viš­tě, kde se postup­ně díl od dílu zvy­šu­je odpor mezi vlád­nou­cí vrst­vou (král s mat­kou) a Vrabčáky (kte­ří věz­ní krá­lov­nu). Určitě na nás čeká něja­ké pře­kva­pe­ní.

Poslední díl z půl­ky sezó­ny má pár svět­lých oka­mži­ků, jinak je nud­ný. Na víc než 80 % to Noční král nevy­lep­ší.


Podívejte se na hodnocení Hra o trůny na Kinoboxu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup

Části seriálu:  Hra o trůny


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 4,50608 s | počet dotazů: 251 | paměť: 74814 KB. | 14.07.2024 - 04:14:24