Kritiky.cz > Recenze knih > Disney - Nejmilejší sbírka pohádek - pohádky, které znají úplně všichni

Disney - Nejmilejší sbírka pohádek - pohádky, které znají úplně všichni

0055137480 disney nejmilejsi sbirka pohadek cz v
0055137480 disney nejmilejsi sbirka pohadek cz v
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

1815044 101 dalmatinu v0

Kdo by neznal pohád­ku Lví král. V této kni­ze najdou čte­ná­ři i ten­to pří­běh. Pro ty, kdo nečet­li nebo nevi­dě­li, ale neje­nom pro ně jde o to, že hlav­ní posta­vou je malý lev Simba. Ten se naro­dil krá­li Mufasovi. Simba měl před sebou štěs­tí, ovšem musel si ho vydo­být. Vše zača­lo, když měl v zabi­tí jeho otce tla­py strýc Scar. V jed­nom domě žila půvab­ná dív­ka, kte­ré říka­li Popelka. Žila tam s mace­chou a dvě­ma nevlast­ní­mi sestra­mi. Ty ji vel­mi trá­pi­li. Popelka byla jejich služ­kou, ničím víc. To, od té doby, co jí zemřel tatí­nek, kte­rý ji měl vel­mi rád.

101 dal­ma­ti­nů, dal­ší krás­ná pohád­ka ze stu­dia Disney. Pongo a Perdita byli dva dal­ma­ti­ní man­že­lé. Žili v domě se svý­mi páníč­ky Rogerem a Anitou. I ti lidé byli v man­žel­ském svaz­ku. Pongo a Pedita byli nyní vel­mi natě­še­ní, pro­to­že se jim kaž­dým dnem měla naro­dit ště­ňát­ka. Ovšem nic není tak růžo­vé, jak se zdá. Lady byla roz­to­mi­lá psí sleč­na, kte­rá si žila jako v bavln­ce. Naopak Tramp byl tulák kaž­dým cou­lem. Lady si nyní děla­la vel­ké sta­ros­ti. Její páníč­ci totiž čeka­li mimin­ko. Tramp tomu dal koru­nu, když pro­hlá­sil, že jakmi­le do domu při­jde dítě, pes musí pryč. To ale není prav­da, jak se sna­ži­li kama­rá­di Lady uklid­nit.

Když se řek­ne Disney, kaž­dý ví, o co jde. Tohle je sbír­ka cel­kem 18 pohá­dek. Disney má všech­ny pohád­ky pěk­né, tohle je prá­vě jen men­ší výběr. Musí se tahle kni­ha líbit kaž­dé­mu, a to jak dětem, tak i dospě­lým. Krásné pří­běhy, nád­her­né ilu­stra­ce, pros­tě doko­na­lé. Rozhodně dopo­ru­ču­ju. Má 304 stran.

 

  • Autor: kolek­tiv
  • Žánr: belet­rie pro děti, pohád­ka
  • Nakladatelství: Egmont
  • Datum vydá­ní: 14. 10. 2019

 

 


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,41285 s | počet dotazů: 260 | paměť: 72226 KB. | 19.05.2024 - 07:40:33