Kritiky.cz > Speciály > Percy Jackson: Moře nestvůr - „MOŘE NESTVŮR” NA MOŘI/KOSTÝMY NA CESTU

Percy Jackson: Moře nestvůr - „MOŘE NESTVŮR” NA MOŘI/KOSTÝMY NA CESTU

More
More
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

„MOŘE NESTVŮR” NA MOŘI

Po pří­jez­du do New Orleans v Louisianě se štáb pře­su­nul k jeze­ru Pontchartrain, kou­sek sever­ně od měs­ta, kde pokra­čo­val v dal­ším natá­če­ní.

Když Luke spo­lu s dal­ší­mi polo­krev­ný­mi zrád­ci une­sou Grovera, pát­rá­ní po Groverovi donu­tí Percyho, Annabeth a Tysona kočí­ro­vat moř­ské­ho koní­ka přes oce­án na Lukovu luxus­ní jach­tu Princezna Andromeda, kde, jak se domní­va­jí, Luke Grovera drží. Trojice přá­tel se vplí­ží na palu­bu, kde obje­ví Zlatou schrá­nu – a Lukův plán na oži­ve­ní Krona – ovšem brzy jsou obje­ve­ni a uvěz­ně­ni.

K nato­če­ní scén na Andromedě pou­ži­la pro­duk­ce 50 m dlou­hou, 8,5 m širo­kou tří­pa­t­ro­vou jach­tu s názvem Wheels, kte­rá kot­ví na jeze­ře Pontchartrain v South Shore Harbor.

KOSTÝMY NA CESTU

Držitelka nomi­na­ce na cenu Akademie, kos­tým­ní výtvar­ni­ce Monique Prudhomme („Imaginárium Dr. Parnasse”) říká, že život na tábo­ře polo­krev­ných je „živo­tem v džín­sech a trič­kách. Je to život v sou­la­du s pří­ro­dou.” Poukazuje na to, že kos­týmy odrá­že­jí nesmr­tel­nost bohů – tak, jak žijí v sou­čas­ném svě­tě. Brnění a chrá­ni­če jsou inspi­ro­vá­ny paint­ballem, BMX a ska­te­bo­ar­din­gem.

Prudhomme také oblék­la někte­rá mýtic­ká stvo­ře­ní a nestvů­ry. „To byla zají­ma­vá zku­še­nost, muse­li jsme spo­lu­pra­co­vat s lid­mi, kte­ří vytvo­ři­li mecha­ni­ku těch­to nestvůr, a ujiš­ťo­vat se, že všech­no dohro­ma­dy sedí,” vysvět­lu­je. Každopádně muse­la Prudhomme se svým týmem vytvo­řit 2 000 kos­tý­mů pro posta­vy od polo­bož­ských oby­va­tel tábo­ra polo­krev­ných, přes taxi­kář­ské Šedé sest­ry, Kyklopy, hor­dy nestvůr, zom­bie a celou řadu bohů a hrdi­nů.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Tiskové informace. Většinou od distributorů, ale občas i z televizí a festivalů.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,35738 s | počet dotazů: 241 | paměť: 72445 KB. | 20.05.2024 - 04:22:36