Kritiky.cz > Seriály > TV Recenze > Terapie - Epizoda 7 (S03E07)

Terapie - Epizoda 7 (S03E07)

GO1 576
GO1 576
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Ta na co nám při­šel Jarda, co měl před rokem auto­ne­ho­du? No že byl pros­tě „kanec“ a těch jeho 150 mile­nek během 15 let šťast­né­ho man­žel­ství zůsta­lo neob­je­ve­ných.

A na co na to Marek?  No málem se u toho udu­sil pře­kva­pe­ním a šokem, že někdo doká­že před rodi­nou a oko­lím zata­jo­vat tolik nevě­ry…:-(

Co čekat u dru­hé­ho dílu jed­not­li­vých paci­en­tů, tro­cha více co se o nich dozví­me a to je spl­ně­no. Není to jenom o drob­né pře­kva­pe­ní, ale pros­tě o vel­ký šok. O pon­děl­ní zpě­vač­ky to bylo to, že se nedo­ká­že smí­řit s kon­cem kari­é­ry, to ješ­tě cel­kem šlo, u ste­var­da při­šel šok, že si doká­že užít v Amsterdamu s chla­pa­ma a co dneš­ní díl? No 150 mile­nek je pros­tě hod­ně a to, že to Jarda před svou auto­ne­ho­dou zvlá­dal, tak to je oprav­du hod­ně „pozna­me­na­ný“.

Dnešní díl si chvil­ku uži­je­te i pří­tel­ky­ni Marka, a tak se dozví­me, že z těch Markových paci­en­tů je i tera­peut tro­cha pozna­me­na­ný a že si občas něco i nepa­ma­tu­je.  Možná je tro­cha ško­da, že se v pátek neob­je­ví i jeho tera­pe­u­t­ka Dita v podá­ní Kamily Magálové, aby vše­mož­né exo­ty, kte­ré během týd­ne Marek potká, mohl odfil­tro­vat a tro­chu pro­brat s dal­ším tera­pe­u­tem.

Další díl, no pros­tě je to čím dál zají­ma­věj­ší a urči­tě tře­tí sezó­na, kte­rá se sice natá­če­la už před 3 lety, bude vyvr­cho­le­ním, kte­ré bude to nej­lep­ším, co nám čes­ká seri­á­lo­vá tvor­ba (HBO) při­ne­se.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 4,28113 s | počet dotazů: 258 | paměť: 72139 KB. | 22.02.2024 - 02:55:11