Kritiky.cz > Hudba > MIG 21 hlásí v Praze vyprodáno, přidává jarní koncerty

MIG 21 hlásí v Praze vyprodáno, přidává jarní koncerty

promo foto podzim 1
promo foto podzim 1
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Podzimní tur­né kape­ly MIG 21 Podzim 16 prá­vě vrcho­lí. Tři kon­cer­ty, kte­ré se ode­hra­jí příští týden v praž­ském Lucerna Music Baru jsou už vypro­da­né. Proto se kape­la roz­hod­la při­dat dva jar­ní praž­ské kon­cer­ty – 26. a 27. dub­na v Lucerna Music Baru. 

MIG 21 na turné PODZIM 16
MIG 21 na tur­né PODZIM 16

Kromě toho může­te MIGy vidět a sly­šet ješ­tě v rám­ci tur­né Podzim 16 v České Lípě, Kadani Karlových Varech a Plzni, kde tur­né zakon­čí.

Pro pod­zim­ní tur­né si kape­la při­pra­vi­la pro fanouš­ky jed­nu mimo­řád­nou novin­ku a tou je Zpěvník nej­ob­lí­be­něj­ších skla­deb. Kapela vybra­la do zpěv­ní­ku jeden­a­dva­cet svých nej­vět­ších hitů od legen­dár­ní­ho Snadné je žít, přes Chci ti říct nebo Malotraktorem až po Kalhotky si sun­dej.

„Zpěvník při­ná­ší­me jak v tiš­tě­né for­mě, ale i ve for­mě webo­vé apli­ka­ce. Ten pozo­ru­hod­ný flek na pra­vé stra­ně naše­ho pla­ká­tu není nic jiné­ho než QR kód, kte­rý zájem­cům pomů­že náš zpěv­ník zce­la zdar­ma stáh­nout,“ dodá­vá Jiří Macháček. Zpěvník najde­te zde: http://www.mig21zpevnik.cz/

Aplikace zpěv­ník nabí­zí jak kyta­ro­vou ver­zi – tedy akor­dy, tak kla­vír­ní ver­zi v podo­bě noto­vé­ho zápi­su. Kapela při­pra­vi­la také ukáz­ky mož­né­ho poje­tí svých pís­ní ve for­mě tak­zva­ných „audi­o­náč­mu­chů“. V krát­kých ukáz­kách tak usly­ší fanouš­ci nej­po­pu­lár­něj­ší sklad­by MIGu 21, tak jak je na kon­cer­tech nesly­še­li, ale také jako inspi­ra­ci, jak si je sami mohou zazpí­vat s kyta­rou.

V tiš­tě­né podo­bě bude zpěv­ník nabí­zen na kon­cer­tech nebo pro­střed­nic­tvím inter­ne­to­vé­ho obchůd­ku na webu kape­ly. Digitální ver­ze bude navíc obo­ha­ce­na o parti­tu­ru mixu pís­ní MIGu v úpra­vě pro vel­ký decho­vý orchestr.

Přehled zbý­va­jí­cích kon­cer­tů MIG 21 Podzim 16 tour

18. 11. Česká Lípa Kulturní dům Crystal

19. 11. Kadaň Kulturní zaří­ze­ní Orfeum

22. 23. 24. 11. Praha Lucerna Music Bar

2. 12. Karlovy Vary Lidový dům

3. 12. Plzeň Kulturní dům Peklo

Více o pro­gra­mu kon­cer­tů a dal­ší pra­vi­del­ně aktu­a­li­zo­va­né infor­ma­ce od kape­ly hle­dej­te na http://mig21.cz a zejmé na FB https://www.facebook.com/mig21.official .


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,36872 s | počet dotazů: 262 | paměť: 71965 KB. | 24.04.2024 - 16:28:27