Kritiky.cz > Filmy > Kritický Klub > Na jaké filmy se těšit v říjnu

Na jaké filmy se těšit v říjnu

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...
Blade Runner 2049 - v kinech od 5. 10.
Nejočekávanějšm říj­no­vým fil­mem je bez­po­chy­by pokra­čo­vá­ní kul­tov­ní­ho sním­ku Ridleyho Scotta Blade Runner z roku 1982. Děj nové­ho fil­mu se ode­hrá­vá 30 let po udá­los­tech „jed­nič­ky“. Nový Blade Runner (Ryan Gosling) se po odha­le­ní nových okol­nos­tí vydá­vá hle­dat Ricka Deckarda (Harrison Ford), kte­rý kdy­si tutéž prá­ci vyko­ná­val, ale již tři dese­ti­le­tí o něm nikdo nesly­šel. Režie sním­ku se, pod pro­du­cent­ským dohle­dem Ridleyho Scotta, ujal Denis Villeneuve (Příchozí, Sicario: Nájemný vrah), kte­rý pat­ří mezi nej­u­zná­věj­ší reži­sé­ry sou­čast­nos­ti.
Hora mezi námi / The Mountain Between Us - od 5. 10.
Dobrodružné dra­ma o dvou­ch lidech, kte­ří jsou kvů­li letec­ké neho­dě uvěz­ne­ni v horách. Dosud se pořád­ně nezna­li, ale teď k sobě musí najít ces­tu, aby spo­leč­ně pře­ži­li. V hlav­ních rolích se před­sta­ví Idris Elba a Kate Winslet.
Sněhulák / The Snowman - od 12. 10.
Krimi thriller nato­čen pod­le před­lo­hy popu­lár­ní­ho spi­so­va­te­le Jo Nesba. Hlavní posta­vou pří­bě­hu je detek­tiv Harry Hole (Michael Fassbender), kte­rý se sna­ží vyře­šit pří­pad tajem­né­ho vra­ha, kte­rý po sobě nechá­vá sně­hu­lá­ky. Film nato­čil uzná­va­ný švéd­ský reži­sér Tomas Alfredson a ve ved­lej­ších rolích se obje­ví Rebecca Ferguson nebo Charlotte Gainsbourg.
Jigsaw - od 26. 10
Jedná se již o osmé pokra­čo­vá­ní horo­ro­vé série Saw, kte­ré se bude sna­žit navrá­tit této sérii zašlou slá­vu. Na růz­ných mís­tech ve měs­tě se začnou obje­vo­vat kusy lid­ských těl a všech­ny indí­cie uka­zu­jí na Johna Kramera, kte­rý je však 10 let po smr­ti. Přijďte se na kon­ci říj­na do kina pořád­ně bát.
Thor: Ragnarok - od 26. 10.
Fanoušci komik­so­vých fil­mů se již jis­tě nemo­hou dočkat tře­tí sólov­ky s asgard­ským bohem Thorem. Tentokrát bude čelit dopo­sud asi nej­sil­něj­ší­mu nepří­te­li, kte­rým bude zlá Hela. Thor se bude muset navíc obe­jít bez své­ho kla­di­va a utkat se v aré­ně s Hulkem. Můžeme se těšit na herec­ké obsa­ze­ní v čele s Chrisem Hemsworthem, Cate Blanchett nebo Tomem Hiddlestonem.

Tento člá­nek napsal autor Marek Danko, kte­rý je redak­to­rem webu Kritický Klub

Patří do rubri­ky: Filmové tipy


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,22494 s | počet dotazů: 262 | paměť: 71693 KB. | 29.02.2024 - 12:23:18