Kritiky.cz > Herní aktuality > Obchod Ubisoft a umělkyně Valeria Favoccia společně nabízejí až 80% slevu na hry Assassin’s Creed

Obchod Ubisoft a umělkyně Valeria Favoccia společně nabízejí až 80% slevu na hry Assassin’s Creed

ACV
ACV
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Obchod Ubisoft Store se spo­jil se zná­mou komik­so­vou výtvar­ni­cí Valerií Favocciou a při­pra­vil jedi­neč­ný časo­vě ome­ze­ný výpro­dej her ze série Assassin’s Creed. Pokud vám uni­kl někte­rý z posled­ních dílů série, jako napří­klad Assassin’s Creed Valhalla a Assassin’s Creed Odyssey, ten­to výpro­dej si nenech­te ujít. Nicméně díky Favocciově na míru vytvo­ře­né kresbě si tuto strán­ku musí pro­hléd­nout kaž­dý fanou­šek Assassin’s Creed.

Favoccia, zná­má také jako Lux, pra­co­va­la pro Titan Comics, Boom! Studios, Dark Horse Comics, Respawn Entertainment a je hrdým čle­nem cechu Assassin’s Creed Mentors. Začínala zve­řej­ňo­vá­ním fanar­tu na inter­ne­tu, než je při­ja­la komu­ni­ta Assassin’s Creed. „Rád kres­lím dyna­mic­ké pózy a návrhy postav,“ říká Favoccia. „Proto když jsem popr­vé hrál AC1, zami­lo­val jsem se do něj! Byl to pros­tě můj šálek čaje a všech­no kolem Assassin’s Creed mi vždyc­ky při­pa­dá jako doma, až pří­liš pově­do­mé a v sou­la­du s mým vku­sem.“

Zamířte nyní do obcho­du Ubisoft Store, kde může­te obje­vit Favocciovy nád­her­né kres­by a ušet­řit až 60 % na Assassin’s Creed Valhalla, až 75 % na Assassin’s Creed Odyssey a až 80 % na Assassin’s Creed Origins.

Když už bude­te vybí­rat nové hry Assassin’s Creed, proč si nepře­číst, co může­te oče­ká­vat v dal­ším roz­ší­ře­ní Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarök nebo v myto­lo­gii, kte­rá ho inspi­ro­va­la, nebo se na cestách nevrá­tit do rene­sanč­ní Itálie s Ezio Collection, kte­rá je nyní k dis­po­zi­ci na Switchi.


Foto: © Ubisoft Entertainment.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 4,36202 s | počet dotazů: 265 | paměť: 72147 KB. | 13.04.2024 - 06:41:53