Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Raubíř Ralf

Raubíř Ralf

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Pixar posled­ní dobou nemá tak jas­nou pozi­ci na poli ani­má­ků jako tomu bylo před časem, trpí neo­ri­gi­na­li­tou, naiv­ním dějem atd. Raubíř Ralf je veli­ce ori­gi­nál­ní, pro­stře­dí video­her je (vyjma snad Futuramy) neo­kou­ka­né a prv­ní čtvr­ti­nu fil­mu roz­to­mi­lé. Začátek je totiž cel­ko­vě skvě­lý, hez­ké odka­zy na slav­né hry a krás­ný svět pro­po­je­ných posta­vi­ček, kte­rý do sebe zapa­dá.

Jsem špat­ňák… a to je dob­ře, pro­to­že já nikdy nebu­du dob­rák a to není vůbec špat­ně. Není nikdo, kým bych byl rad­ši než špat­ňá­kem.

Ovšem pak nastá­vá dob­rá polo­vi­na fil­mu, u kte­ré trpí­te pixa­rov­ský­mi nemo­ce­mi – hlou­pa­tým dějem, otrav­ný­mi dia­lo­gy a debil­ní­mi posta­va­mi… to se pro­je­ví tře­ba tak, že se začne­te hra­bat v křes­le, pře­kli­ká­vat na face­book a vůbec kou­kat kde co lítá. Vlastně až na kon­ci se dosta­ví tro­chu osvě­že­ní. Celkově na mě film půso­bí jako pro­mar­ně­ná šan­ce, začá­tek měl skvě­le našlápnu­to k legen­dě jaké­ho­si her­ní­ho Shreka, bohu­žel půl­ku fil­mu strá­ví­te v cuk­ro­vém svě­tě s otrav­ný­mi posta­vič­ka­mi, což je veli­ká ško­da, jeli­kož snad všech­ny posta­vy z jaké­ho­ko­liv jiné­ho uni­ver­za jsou super. Veliká ško­da, ale přes­to fajn pokou­ká­ní.


Podívejte se na hodnocení Raubíř Ralf na Kinoboxu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,82962 s | počet dotazů: 258 | paměť: 71541 KB. | 14.06.2024 - 01:05:03