Kritiky.cz > Zajímavosti > RE-PLAY - Každou sobotu v 10.45 na Prima COOL!

RE-PLAY - Každou sobotu v 10.45 na Prima COOL!

RePlay
RePlay
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Kdo obsa­dil roli nových mode­rá­to­rů? Hlavním kri­té­ri­em při výbě­ru bylo, aby šlo o zku­še­né hrá­če, kte­ří se dob­ře cítí před kame­rou. Prvním novým mode­rá­to­rem se stal popu­lár­ní stre­a­mer Oldřich Štěrba, kte­ré­ho může­te znát z jeho kaž­do­den­ních stre­a­mů na Twitchi pod pře­zdív­kou ArcadeBulls. Profíků, kte­ří jsou schop­ni uži­vit se stre­a­mo­vá­ním, v naší zemi stá­le není mno­ho a více než 40 tisíc divá­ků je nej­lep­ším důka­zem Bejkových kva­lit. Před kame­rou ved­le něj uvi­dí­te Dominika Vysloužila ali­as Cerberose, kte­ré­ho už hez­kých pár měsí­ců zná­te z RE-PLAY Facebooku, kde stre­a­mu­je hry a sta­rá se o komu­ni­tu. Třetím do par­ty je zku­še­ný Martin Rota se skvě­lým pře­hle­dem v her­ní scé­ně, od něhož oče­ká­vá­me, že do pořa­du při­ne­se svůj oso­bi­tý nad­hled. Novinkami ze svě­ta her a e-sportu pak trio mode­rá­to­rů dopl­ní Gabriela Wróbel.

Novými mode­rá­to­ry ale ino­va­ci RE-PLAYE nekon­čí. Zásadní ino­va­ce se chys­ta­jí v celé kon­cep­ci pořa­du a dočká­te se mimo jiné nových rubrik nebo vylep­še­né gra­fi­ky.

Oldřich Štěrba – ArcadeBulls
Na kon­ci roku 2018 ode­šel z dob­ře pla­ce­né prá­ce „ajťá­ka“ a začal na plný úva­zek stre­a­mo­vat na plat­for­mě Twitch. Nabral už vel­kou základ­nu fanoušků-odběratelů a má vel­ký pře­hled jak o nových hrách, tak o old-schoolových titu­lech.

Dominik Vysloužil – Cerberos
Výherce RE-PLAY sou­tě­že o nej­lep­ší­ho let­spla­ye­ra. Nejenže vyhrál gra­fic­kou kar­tu, ale s ní i pozván­ku do RE-PLAY týmu a už půl roku baví fanouš­ky na Facebooku svý­mi novin­ka­mi a stre­a­my z nových her.

Martin Rota – Martin nepo­tře­bu­je pře­zdív­ku, ten se s COOL jmé­nem naro­dil
Hráč, cospla­yer, vědá­tor, bavič, a pře­de­vším dlou­ho­le­tý hráč, což bys­te z jeho výko­nů při hra­ní mož­ná ani nepo­zna­li. Rozsah jeho her­ních zna­los­tí je zastí­něn snad jen jeho domýš­li­vos­tí a veli­kos­tí her­ní sbír­ky. My ho ale stej­ně máme rádi.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Tiskové informace. Většinou od distributorů, ale občas i z televizí a festivalů.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,67326 s | počet dotazů: 265 | paměť: 71543 KB. | 14.07.2024 - 20:07:11