Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Thor: Láska jako hrom

Thor: Láska jako hrom

Photo © Walt Disney Studios Motion Pictures
Photo © Walt Disney Studios Motion Pictures
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Fáze 4 je v Marvelu bez debat nej­slab­ší (Black Widow, Eternals i Dr. Strange jsou prů­měr­ný­mi komik­sov­ka­mi a jde to vidět i na hod­no­ce­ní - ta doba kdy kaž­dá nová mar­ve­lov­ka se nachá­ze­la v čer­ve­né bar­vě je pryč) a nový Thor sice nepři­ná­ší jaký­si pře­vrat, ale roz­hod­ně je ze všech 3 zmí­ně­ných nej­zá­bav­něj­ší a nej­lep­ší.

Raději bych sice na reži­sér­ském křes­le viděl něko­ho jiné­ho než Taika Waititiho, jeho styl mi až tak nese­dí a Ragnarok mě tak­též pří­liš neba­vil - nej­spíš pro­to­že se až moc podo­bal Star Wars, ale Love and Thunder mě bavi­lo. Dějově je to sice jed­no­du­ché a do MCU uni­ver­sa to nepři­ná­ší nic extra zají­ma­vé­ho, což tro­chu mrzí, ale jako zábav­ný, barev­ný, vtip­ný a efekt­ní Blockbuster spo­leh­li­vě fun­gu­je.

Chemie mezi Hemsworthem a Portman je parád­ní, Christian Bale si střih­nul po del­ší době v Marvelu solid­ní­ho cre­e­py zápo­rá­ka, God Butcher Gorr, všech­ny scé­ny si urval pro sebe a při­dal k těm bar­vič­kám tro­chu tem­no­ty, humor je spíš dětin­ský, ale pár­krát se dalo zasmát. (Nejvíce mě bavil Korg a Kozy- ten jejich řev mě sluš­ně dostá­val do kolen!!!), poved­la se také hud­ba a v závě­ru fun­gu­jí i emo­ce.

Akce není úpl­ně vel­ko­le­pá a není to můj styl, ale k dané­mu fil­mu se hodí. ( Netuším jest­li někdy dosta­nu ješ­tě komor­ní a kon­takt­ní akci jak v Captain America:Winter Soldier). Zklamal Zeus v roli Russela Crowea, ale jinak s Thorem nemám pro­blém. Znova se na něj nepo­hr­nu, ale zaba­vit se mu poved­lo.

Příběh 3/5. Akce 4/5, Humor 4/5, Násilí 0/5, Zábavnost 4/5 Hudba 5/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5, Emoce 3/5, Herci 4/5. 7.5/10.


Podívejte se na hodnocení Thor: Láska jako hrom na Kinoboxu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,71268 s | počet dotazů: 264 | paměť: 71995 KB. | 22.07.2024 - 14:58:26