Kritiky.cz > Recenze knih > Velké dobrodružství malého pejska - dokáže se Lara vrátit domů?

Velké dobrodružství malého pejska - dokáže se Lara vrátit domů?

0047695069 KDV0630 velka
0047695069 KDV0630 velka
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

MG 3289 1024x683

Viktorka měla tepr­ve šest let a jed­no­ho dne rodi­če při­vez­li domů Laru. Lara byla ješ­tě malič­ké ště­ňát­ko. Okamžitě se ska­ma­rá­di­li, pro­to­že Viktorka se pro Laru sta­la vším - mámou, kama­rád­kou i vůd­cem smeč­ky. Hráli si spo­lu celý den v zahra­dě. Také ji krmi­la a dáva­la jí mis­ku plnou dob­rot. Přestože Lara měla i tře­tí mis­ku za den, tak ji vylu­xo­va­la dočis­ta, jako by týden nejed­la. Už se blí­žil večer, Viktorka Laru pohla­di­la a ode­šla. Lara byla una­ve­ná, hned usnu­la ve své krás­né psí bou­dě. V noci zača­lo hus­tě pršet. K tomu se při­da­la i sil­ná bouř­ka s bles­ky. Lara se začal bát.

Najednou ude­řil blesk do stro­mu a ulo­mil větev. Ta spadla na plot zahra­dy a celý ho roz­bo­ři­la. Lara vydě­še­ně utek­la do neda­le­ké­ho lesa. Něvěda jak, ocit­la se v roz­bou­ře­ně vodě řeky. Podařilo se jí však za pomo­ci plo­vou­cí­ho kme­ne dostat na břeh. Byla tak vyčer­pa­ná, že na chví­li zavře­la oči a odpo­čí­va­la. Viktorka zatím doma spa­la jako dudek a nemě­la poně­tí o tom, co se s Larou sta­lo. Lara se zatím dosta­la hlu­bo­ko do lesa. Ze začát­ku měla strach ze všech těch nových vůní, ale pak ji to pře­šlo. Potkávala plno zví­řá­tek. Zatím se doma zjis­ti­lo, že Lara zmi­ze­la.

Málo písma, hod­ně kres­by, tak by se to dalo defi­no­vat, ale to vůbec neva­dí, pro­to­že se to k sobě v tomhle pří­pa­dě vel­mi hodí. Je to pří­běh pro men­ší děti, kte­rým se bude roz­hod­ně líbit, pro­to­že všech­ny děti mají rády zví­řa­ta a tahle kni­ha je jich plná. Má 64 stran a roz­hod­ně dopo­ru­ču­ju.

  • Autor: Ladislav Csurma
  • Žánr: belet­rie pro děti
  • Nakladatelství: CPRESS
  • Datum vydá­ní: 08. 04. 2019

Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,12603 s | počet dotazů: 256 | paměť: 71610 KB. | 18.06.2024 - 11:09:36