Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Hotel Transylvánie 2

Hotel Transylvánie 2

Hotel 003
Hotel 003
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Tak zas vyšel na domá­cí nosi­če dal­ší dět­ský film. Je to zábav­né, horo­ro­vé a vždy skon­čí dob­rým kon­cem. Kdo zná Hotel Transylvánie, tak ví, že je to o tom, že nej­slav­něj­ší upír, jak je zná­mo, Drákula, vlast­ní hotel, kam se cho­dí rekre­o­vat stra­ši­dla, hýka­lo­vé a vlkod­la­ci. V prv­ním díle se jeho mla­dá dcer­ka sezná­mi­la s lid­ským potom­kem.

Druhý díl pokra­ču­je po svat­bě a lid­ský poto­mek s Drákulovou dcer­kou mají své malé dítě. Tři čtvr­tě fil­mu je o tom, jak se sna­ží Drákula své­ho upí­rv­nu­ka, aby se u něho pro­je­vi­li Drákulovi geny.

Poslední část fil­mu je zas o tom, jak malý synek sám zni­čí ty zlé. Do toho se ješ­tě ple­te nej­star­ší pra­dě­da Vlad a jeho upí­ří pří­še­ry.

Je to jed­no a půl hodi­no­vá jed­no­hub­ka, kte­rou jed­no­du­še děti vydr­ží sle­do­vat a nebu­dou mít z ní děsi­vé sny. Budou se u ní jenom smát, pla­kat a hlav­ně bavit. Na dět­ské odpo­led­ne se napros­to hodí.

Dabing neza­ne­chal nic náho­dě, Vondráčková a Rychlý už jsou sehra­ná dvo­ji­ce a na nich celý film kva­li­ta­tiv­ně sto­jí. Zaslouží si i pozna­me­nat i to, že Vondráčková svůj part nahrá­la pro­střed­nic­tvím pevné/mobilní lin­ky z Ameriky.

3D je bez pro­blé­mů, jed­ná se o počí­ta­čo­vý film, a tak na své tele­vi­zi, pokud si bere­te disk s 3D ver­zí, tak vše je správ­ně komik­so­vé 3D, nemám výhra­dy.

Sice se jed­ná o dět­ský film, ale zaba­vi­li jsme se s man­žel­kou u něj dob­ře. Sice do kina jsme do kina na film nešli, ale na odpo­led­ní poobě­do­vý relax se napros­to hodí.

Bonusy

  • Zazpívejte si s Monster kara­o­ke!
  • Vynechané scé­ny
  • Vydávejte děsi­vé a šíle­né zvu­ky jako ve fil­mu Hotel Transylvánie 2
  • Návrhy postav - gale­rie
  • Jak uspo­řá­dat nepře­ko­na­tel­nou Monster par­ty
  • Jak nakres­lit vaše oblí­be­né posta­vy
  • Videoklip Fifth Harmony “I’m In Love With A Monster”
  • Komentář reži­sé­ra Genndyho Tartakovskyho

Partner recen­ze:


Za poskyt­nu­tí dis­ků na recen­zi děku­je­me spo­leč­nos­ti Bontonfilm.

Objednete si Blu-ray 3D.

Bitrate

HOTEL_TRANSYLVANIA_2-00001-bitrate-10s


Podívejte se na hodnocení Hotel Transylvánie 2 na Kinoboxu.

Screeny z Blu-ray


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Více na Kritiky.cz
Neviditelní TV seriál fotografie prezentace ...
Kočičí omalovánky - Yulia Mamonová Mňauu, s tímto typickým zvukem vpadnou kočky do vašich životů a převrátí ho naruby, což ...
Máte dlouhou chvíli? Zaženou ji krokodýli! Lake Placid 2 Fuj to dalo zabrat. Ale teď už budu mluvit normálně. Jezero (Lake Placid) je vce...
Pohádka Zakleté pírko představuje hrdiny Lukáš Pavlásek: V žábu se proměňuji často Nová pohádka Zdeňka Trošky Zakleté pírko v...
DOBRODRUŽSTVÍ PANA PEABODYHO A SHERMANA - PETERSONOVI, SLEČNA GRUNIONOVÁ A ŘEDITEL PURDY Zatímco Peabody, Sherman a Penny si vyrazili za zábavou do časoprostorového kontinua, rodiče Pe...
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,70982 s | počet dotazů: 280 | paměť: 70855 KB. | 01.12.2023 - 05:21:40