Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Projekt Adam – cestování časem existuje!

Projekt Adam – cestování časem existuje!

Adam
Adam
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Filmfanatic se sna­ží nebýt zatí­že­ný před­sud­ky. Opravdu. Jenže u net­fli­xov­ských fil­mů se s kaž­dým dal­ším kous­kem utvr­zu­ji v tom, že tohle stu­dio zkrát­ka umí seri­á­ly. Ne fil­my. Kde jsou ty časy, kdy jsem vychva­lo­val Jadotville a vyhlí­žel svět­lé zítř­ky stre­a­mo­va­cí služ­by?!

PAPÍROVĚ SILNÁ SESTAVA
Stíhací pilot Adam Reed (Ryan Reynolds) ces­tu­je v čase do roku 2022, kde se s pomo­cí své­ho dět­ské­ho já sna­ží zabrá­nit vyná­le­zu ces­to­vá­ní časem. Pod reži­sér­skou tak­tov­kou Shawna Levyho už se Reynolds před časem zaskvěl. Free Guy jsem si parád­ně užil, jen­že poda­ři­lo se zopa­ko­vat loň­ský úspěch?

Nejsilnější strán­kou fil­mu je (tak tro­chu pře­kva­pi­vě) humor. Ten mi sedl a něko­li­krát jsem se oprav­du od srd­ce zasmál. Chemie mezi ústřed­ní dvo­ji­cí fun­gu­je a táh­ne film kupře­du. Ostatní posta­vy jsou však spí­še plo­ché kari­ka­tu­ry, kte­ré zapo­me­ne­te ješ­tě před­tím, než skon­čí závě­reč­né titul­ky.

Na zaplác­nu­tí páteč­ní­ho veče­ra sta­čí Projekt Adam bez pro­blé­mů. Ale na něja­ký obstoj­něj­ší fil­mo­vý záži­tek musí­te vyra­zit jinam. Ve výsled­ku jde totiž o jed­no­hub­ku, jež sice vtip­ně odka­zu­je na slav­něj­ší před­chůd­ce, ale sama za sebe nemá co nabíd­nout.


Photo © Netflix


Podívejte se na hodnocení Projekt Adam na Kinoboxu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,27629 s | počet dotazů: 260 | paměť: 71535 KB. | 23.06.2024 - 06:25:42