Kritiky.cz > Filmy > Filmové premiéry > Teminátor:Genisys – první dojem

Teminátor:Genisys – první dojem

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Taťka Terminátor jako ochrán­ce mla­dič­ké Sarah Connorové se musí otá­čet v novém fil­mu, kde se to hemží robo­ty v růz­né fázi vývo­je. To sta­rý dob­rý Terminátor se drží své osvěd­če­né kom­bi­na­ce síly, kou­mác­ké­ho rozu­mu, obě­ta­vos­ti a neo­do­la­tel­né­ho úsmě­vu. Pro Arnolda Schwarzeneggera je tahle role šitá na tělo. Jeho poma­lá chůze vzbu­zu­je napě­tí, rame­na­tá silu­e­ta budí respekt a parád­ní je i jeho ztuh­lý obli­čej, kte­rý roz­zá­ří jen úsměv nebo obna­že­ná kovo­vá kost­ra leb­ky. Kromě Arnolda je ve fil­mu množ­ství akč­ních scén a počí­ta­čo­vých tri­ků. Nechybí ani efekt tekou­cí kovo­vé hmo­ty a její pro­mě­ny v lid­skou posta­vu. Už to tu sice bylo v před­cho­zích ver­zích, ale je to stá­le půso­bi­vé.

Kromě Terminátora, Sarah, její­ho syna Johna a se ten­to­krát obje­ví na scé­ně i tatí­nek Johna, muž­ný Kyle Reese. Tenhle chla­pík má kro­mě bojov­né­ho ducha asi nej­víc lid­ské vlast­nos­ti a chla­pác­kou posta­vu. Všichni jme­no­va­ní řeší budouc­nost lid­stva a jeho záchra­nu před počí­ta­čo­vým sys­té­mem s názvem Skynet.

Ach ty počí­ta­če, ty nadě­la­jí pěk­nou neple­chu. Je štěs­tí, že lid­stvo má na své stra­ně prá­vě Terminátora v podá­ní nena­hra­di­tel­né­ho Arnolda Schwarzeneggera .


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 4,48927 s | počet dotazů: 255 | paměť: 71515 KB. | 25.06.2024 - 17:24:18