Kritiky.cz > Domácí rady > Top 4 fashion profily na Instagramu

Top 4 fashion profily na Instagramu

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Sociální sítě jsou fenoménem této doby. Tak to prostě je. Pro ty, které tento trend moc nepodporují a nerozumí, bude mnohem jednodušší jít s dobou a naučit se v sociálních sítích chodit, stejně jako jste se musely naučit chodit na podpatcích. Má to své výhody – sociální sítě jsou nekonečným zdrojem inspirace. Máme pro vás 4 fashion profily na Instagramu, které stojí za to zhlédnout.

Selena Gomez


Instagram

 • TikTok

 • Ačkoliv je Selena Gomez pře­de­vším zpě­vač­kou a hereč­kou. Dala svě­tu jas­ně naje­vo, že není pou­hou hereč­kou Disney cha­nel, ale i mód­ní iko­nou. Selena spo­lu­pra­cu­je s mód­ní­mi znač­ka­mi, pra­vi­del­ně se účast­ní svě­tozná­mých týd­nů módy a její out­fi­ty jsou pros­tě neu­vě­ři­tel­né.

  Instagram: www.instagram.com/selenagomez/

  Kenza

  Kenza Zouiten je švéd­ská blo­gger­ka, kte­rá není žád­ným nováč­kem. Na Kenze milu­je­me to, že je svá za kaž­dých okol­nos­tí a nesna­ží se dosáh­nout úspě­chu za kaž­dou cenu, jako ostat­ní mód­ní blo­ger­ky. Na jejím Instagramu se to hemží foto­gra­fie­mi růz­ných out­fi­tů, home deco­rů nebo krás­ných mode­lů její mód­ní znač­ky IvyRevel.

  Instagram: www.instagram.com/kenzas/

  Blondieverse

  Mezi oblí­be­né fashi­on pro­fi­ly jsme muse­li zahr­nout i čes­kou blo­ger­ku Martinu Bechyňovou. Martinu může­te znát pod pseu­do­ny­mem Blondieverse. Oproti jiným blo­ger­kám ušla Martina dlou­hou ces­tu, v sou­čas­nos­ti ji může­te znát pou­ze jako Inkoustovou teč­ku. Proč? Martina je neu­vě­ři­tel­ně vše­stran­ná. Napsala svou vlast­ní kníž­ku Minimalismus, kte­rou bys­te si měly roz­hod­ně pře­číst! Na jejím pro­fi­lu toho na vás čeká ale mno­hem více.

  Instagram: www.instagram.com/inkoustovatecka/

  #dnesno­sim

  Hashtag #dnesno­sim se stal nej­ú­spěš­něj­ším hash­tagem v České repub­li­ce. Všichni milov­ní­ci módy zve­řej­ňu­jí své out­fi­ty. Díky tomu vzni­kl pro­fil Dnes nosim, kde tým pra­vi­del­ně vybí­rá ty nej­lep­ší out­fi­ty, kte­ré bys­te roz­hod­ně nemě­ly pře­hléd­nout. Mrkněte se na odkaz níže.

  Instagram: www.instagram.com/dnes_nosim/  Jak bude rekla­ma vypa­dat?
  -
  Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
  Zobrazit for­mu­lář pro nákup
  Odebírat
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Inline Feedbacks
  Zobrazit všechny komentáře
  Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

  |

  0
  Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
  Stránka načtena za 3,59958 s | počet dotazů: 263 | paměť: 71417 KB. | 24.06.2024 - 10:22:08