Kritiky.cz > Recenze knih > Čest ničemy- román plný napětí a neskonalého citu

Čest ničemy- román plný napětí a neskonalého citu

cest nicemy
cest nicemy
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Máte rádi romá­ny plné napě­tí a záro­veň nesko­na­lé­ho citu? Chcete se vrá­tit do roku 1823 a pro­žít váš­ni­vý pří­běh? Věřte, že kni­ha Čest niče­my vás urči­tě nezkla­me. Tak jako mě.

Píše se rok 1823. Lady Penelope Tidemorová je sle­do­vá­na spo­le­čen­skou sme­tán­kou, aby nezpů­so­bi­la něja­ký skan­dál. Její rodi­na jich má bohu­žel na svě­do­mí něko­lik. Penelope se moc sna­ží tomu vyhnout, ale bohu­žel se jí poda­ří vel­ký prů­švih. Je nale­ze­na scho­va­ná pod lavič­kou. Je vidě­na Rykerem Blackem, maji­te­lem hráč­ské­ho dou­pě­te. Jediným řeše­ním je svat­ba z rozu­mu, aby očis­ti­la svou rodi­nu a zachrá­ni­la svou sest­ru. Black Ryker má špat­nou pověst, nechval­nou minu­lost a jak se o něm říká, že má bez­cit­né srd­ce. Je si vědom toho, když si Penelope vez­me, vysta­ví ji vel­ké­mu nebez­pe­čí. Má totiž mno­ho nepřá­tel, sám vraž­dil v sebe­obra­ně a jeho osud se za ním táh­ne jako čer­ný stín. Netuší, že se do své man­žel­ky zami­lu­je. Opravdu jej to pře­kva­pí. Jak se Ryker zacho­vá? Jaká budouc­nost Pen čeká? Chcete vědět více? Neváhejte a pusť­te se do kni­hy Čest niče­my.

Vůbec jsme nemě­la pro­blém se do této kni­hy začíst. Děj měl spád. Kniha je psá­na pří­jem­ným jazy­kem, kte­ré­mu lze dob­ře rozu­mět. Místy mě oprav­du mra­zi­lo a čeka­la jsem, co hlav­ní hrdin­ku potká a jak se s tím vypo­řá­dá. Penelope je oprav­du sil­ná žena, kte­rá se nebo­jí vůbec niče­ho. Nechápala jsem, kde se v ní bra­la ta síla a hlav­ně odhod­lá­ní. Musím říci, že si jí nesmír­ně vážím. Tento román sto­jí roz­hod­ně za pře­čte­ní.


Autor: Christi Caldwellová

Žánr: román pro ženy

Vydáno: 2017, Euromedia Group, a.s. - Ikar,  Praha

Počet stran: 312

Vazba kni­hy: pev­ná s pře­ba­lem

ISBN: 978-80-249-3743-4

Christi Caldwellová je ame­ric­ká autor­ka his­to­ric­kých roman­cí. A může za to jiná spi­so­va­tel­ka toho­to popu­lár­ní­ho žán­ru – Judith McNaughtová. Právě na zákla­dě čet­by její­ho romá­nu Whitney, má lás­ka Christi zjis­ti­la, že chce také psát. A tak jed­no­ho krás­né­ho dne ve svém vyso­ko­škol­ském bytě odlo­ži­la poznám­ky k před­náškám a cho­pi­la se lapto­pu. Christi žije v již­ním Connecticutu, kde dělí svůj čas mezi psa­ní dal­ších str­hu­jí­cích knih a péči o své zdár­né i nezdár­né potom­ky.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 4,22021 s | počet dotazů: 268 | paměť: 71923 KB. | 23.07.2024 - 16:39:23