Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Piraňa 3D - Prehistorické potvůrky ožívají v geniálním 3D podání

Piraňa 3D - Prehistorické potvůrky ožívají v geniálním 3D podání

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Nový film od reži­sé­ra Alexandra Aja sli­bu­je mno­hé jak po dějo­vé slož­ce, tak po té fil­mař­ské, kdy je film natá­čen pomo­cí 3D tech­no­lo­gie. Tohoto nada­né­ho reži­sé­ra může­te znát z fil­mů Hory mají oči, nebo Over the Rainbow. Ve fil­mu hra­jí Steven R. McQueen, Elisabeth Shue, Kelly Brook, Ving Rhames, Jessica Szohr, Jerry O’Connell, Christopher Lloyd, Brooklynn Proulx, Adam Scott, Richard Dreyfuss, Dina Meyer, Eli Roth, Cody Longo, Riley Steele, Ricardo Chavira, Paul Scheer, Jason Spisak, Ashlynn Brooke, Franck Khalfoun, Devanny Pinn a Gianna Michaels.

Podle fil­mo­vých kri­ti­ků je děj fil­mu o ničem a vět­ši­na lidí chvá­lí pou­ze 3D tech­no­lo­gii zpra­co­vá­ní. S tím si dovo­lím nesou­hla­sit. I když film není bůhví­jak kva­lit­ní po dějo­vé strán­ce, tak se dá na něj bez pro­blé­mů kou­kat a pár­krát se i zasmě­je­te, nebo vyle­ká­te. Nejedná se o žád­ný špič­ko­vý film, ale o odpad také ne!

Co vás tedy na fil­mu zaujme? Ať už se bude­te dívat na film ve 3D v kině, nebo poz­dě­ji v HD doma, tak bude­te nad­še­ní ani­ma­ce­mi a cel­ko­vě vzhle­dem fil­mu.

I když se nejed­ná o film, kte­rý by se zapsal do dějin kine­ma­to­gra­fie, tak stej­ně se podí­vej­te na trai­ler zde a zhod­noť­te samy, jest­li film nesto­jí za zkouk­nu­tí.

Tento člá­nek byl sou­čás­tí zanik­lé­ho webu 3Dmovie.cz.


Podívejte se na hodnocení Piraňa na Kinoboxu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,20710 s | počet dotazů: 268 | paměť: 71842 KB. | 22.07.2024 - 23:09:54