Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Premiéry prvního prosincového týdne

Premiéry prvního prosincového týdne

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Vskutku nabi­tý je ten­to týden z pohle­du fil­mo­vých pre­mi­ér. Do kina se chys­tá pře­de­vším vel­mi sil­ná dvoj­ka v podo­bě sou­pe­ře sním­ku Hledá se Nemo o ani­mo­va­né­ho Oskara, fran­couz­ský film Trio z Belleville a z čes­ké­ho pohle­du vel­mi napja­tě oče­ká­va­né­ho Marhoulova Mazaného Filipa.

Myslím, že pře­de­vším ten, kdo viděl Mazaného Filipa na prk­nech, si nemů­že film nechat ujít. Vím, o čem mlu­vím. Nejsem až tak náru­ži­vým obdi­vo­va­te­lem skle­pác­kých her, ale tohle je paro­die na gan­gs­ter­ku se vším všu­dy. A jest­li uvi­dí­me tako­vé herec­ké výko­ny (Tomáš Hanák a Vilma Cibulková v hlav­ních rolích) jako v diva­dle, lze nepo­kry­tec­ky tvr­dit, že půjde o jeden z čes­kých fil­mů roku.

Trio z Belleville je zase kon­ku­ren­tem Hledá se Nemo. Soudě pod­le refe­ren­cí, nelze kres­le­ný pří­běh cyk­lis­ty ani náho­dou pova­žo­vat za film pro děti. Právě na roz­díl od Nema. Svérázně nakres­le­né posta­vič­ky zaú­to­čí na vaši brá­ni­ci.

Dalšími pre­mi­é­ra­mi, kte­ré zatím těž­ko sou­dit, jsou ame­ric­ký S.W.A.T. – Jednotka rych­lé­ho nasa­ze­ní a slo­vin­ský film o pře­va­dě­či Náhradní díly. A něco mi říká, že když se do našich kin dosta­ne slo­vin­ský film, že to bude stát za podí­vá­ní. I když je prav­da, že o maďar­ských fil­mech jsem si to mys­lel taky...


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,93986 s | počet dotazů: 272 | paměť: 71588 KB. | 14.07.2024 - 22:12:28