Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Zombeavers – zombie bobři od bobří řeky

Zombeavers – zombie bobři od bobří řeky

Photo © Armory Films
Photo © Armory Films
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Máte rádi šíle­né sebe­pa­ro­dic­ké horo­ro­vé kome­die? Těch oprav­du kva­lit­ních pří­liš nevzni­ká, tak­že jest­li si neli­bu­je­te v bra­cích z pro­duk­ce kaná­lu Syfy, musí­te hle­dat oprav­du dob­ře. Naštěstí Filmfanatic pro vás má jeden tip. Stojí zom­bie bobři za to?

Zápletka zní na papí­ře fajn. Auto pře­vá­že­jí­cí toxic­ký lékař­ský odpad má havá­rii a jeden ze sudů se dosta­ne až k bob­ří hrá­zi neda­le­ko cha­ty u jeze­ra. Tam se zane­dlou­ho sjíž­dí par­tič­ka mla­dých a vypa­dá to, že krva­vé orgie mohou začít!

MORITURI TE SALUTANT
Zombie bobři by vidi­tel­ně chtě­li vzdát hold všem osm­de­sát­ko­vým béč­kům, pro­to­že prá­vě tahle deká­da nám v tom­to ran­ku při­nes­la ty nej­lep­ší cha­rak­te­ry. Nadsázka a lás­ka k žán­ru je na Zombeavers hod­ně vidět a vlast­ně je to hlav­ní důvod, proč Filmfanatic tuhle fan­dov­skou podí­va­nou nepo­sí­lá do horou­cích pekel.

ODPOUŠTÍM
Přes všech­ny zjev­né nedo­stat­ky má totiž tahle podí­va­ná svo­je kouz­lo. Pokud víte, co čekat. A na to vás chce Filmfanatic při­pra­vit. Neslibujte si meta­hu­mor ani sofis­ti­ko­va­né pocty žán­ro­vým kla­si­kám, nesli­buj­te si kva­lit­ní fil­mař­ské zpra­co­vá­ní – i když je prav­da, že už jsem viděl dale­ko hor­ší kous­ky. Pozvěte par­tu přá­tel, ote­vře­te si pivo a bav­te se!

Před kame­rou se může­te těšit na obna­že­ná dív­čí těla, bob­ry, natvrd­lé hochy od bob­ří řeky i míst­ní red­nec­ky, kte­ří se sta­nou potra­vou pro zmu­to­va­né hlo­dav­ce. Odvážíte se zjis­tit, jak hlu­bo­ko vede bob­ří nora?


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 4,08466 s | počet dotazů: 260 | paměť: 72036 KB. | 24.04.2024 - 02:21:42