Kritiky.cz > Chyby ve filmech > HP 3 - chyby ve filmu.

HP 3 - chyby ve filmu.

Image22
Image22
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

První sbír­ka něko­li­ka chyb do sek­ce „Chyby ve fil­mech“

Na kon­ci fil­mu, když je Harry v Lupinově kabi­ne­tě a Lupin mu říká, že si Pobertův plá­nek může vzít zpět, Harry ho odlo­ží na stůl. Pak Lupin ode­jde a Harry se oto­čí a sle­du­je ho, jak schá­zí ze scho­dů. V tu chví­li vidí­me, že plá­nek na sto­le není, ale Harry si ho urči­tě nevzal.
Jak v kni­ze tak ve fil­mu Lupin vysvět­lu­je Harrymu, proč ho nene­chal čelit bubá­ko­vi. Ale ve fil­mu (naroz­díl od kni­hy) ho vlast­ně Lupin nechal, ať se s ním vypo­řá­dá, tak­že tahle kon­ver­za­ce postrá­dá smy­sl.


V oné noč­ní scé­ně, když je Harry na chod­bě s Pobertovým plán­kem, roz­sví­tí se mu hůl­ka (Lumos). A poz­dě­ji v té samé scé­ně, když Snape mlu­ví s Lupinem a Harrym, udě­lá Snape s hůl­kou to samé kouz­lo. Ale jakmi­le se na to podí­vá­te pozor­ně­ji, vidí­te, že jejich obli­če­je nejsou osví­ce­ny zdo­la, ale zesho­ra.

A doda­tek k Pobertově plán­ku - když ho vidí Harry popr­vé, je na něm napsá­no ALBVS DVMBLEDORE a když poz­dě­ji, Peter Pettigrew a Severus Snape. Kam zmi­ze­li kapi­tál­ky??? (A taky by mě zají­ma­lo, proč by Pobertové pou­ží­va­li latin­ský pra­vo­pis...)
Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 4,23560 s | počet dotazů: 261 | paměť: 71807 KB. | 25.07.2024 - 14:01:42