Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Scary Movie 4

Scary Movie 4

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

“ Co může být ješ­tě neu­cti­věj­ší, vtip­něj­ší a děsi­věj­ší než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4!“ Tolik úvod­ní upou­táv­ka k fil­mu. Jaké jsou ale sku­teč­né dojmy?

Neuctivější? Ano. Vtipnější? Znáte tu o opa­ko­va­ném vti­pu? Děsivější? Ale, no tak 🙂 Když k tomu vše­mu při­dá­te sla­bé herec­ké výko­ny, tak to je Scary Movie 4. Ani angaž­má Leslie Nielsena to nevy­lep­ši­lo. Výstup, kde paro­du­je Mr. Bushe a dále „nahý“ Bílý dům, pat­ří sice k těm něko­li­ka málo vtip­ným pasá­žím, ale stej­ně mi nejde do hla­vy, proč se na tom­to fil­mu podí­lel.

Scary Movie 4 už není jen opa­ko­vá­ní dáv­no proflák­nu­tých vti­pů. Je to pros­tě hrůza. Co měla tře­ba zna­me­nat ta závě­reč­ná scé­na v TV show? Nemám slov. Jenom zírám, kam až to zašlo. A při­tom prv­ní díl serie byl tak pove­de­ný. Scény z jiných fil­mů jsou čas­to zko­pí­ro­vá­ny tak, jak byly. Tudíž už nejde ani tak o paro­dii, ale film sle­pe­ný z jiných fil­mů. Vtip se někam vytra­til.

A o jaké fil­my se ten­to­krát sta­ly ter­čem „posmě­chu“? Především je to Válka svě­tů, kte­rá tvo­ří ústřed­ní děj. Dále tady máme posta­vič­ka z fil­mu Nenávist a nako­nec se dvě hrdin­ky z nena­dá­ní dosta­nou do Vesnice. Co mají tyto fil­my spo­leč­né­ho? Nejsou to kome­die! Když jsou pak paro­do­vá­ny bez jaké­ho­ko­liv při­dá­ní vti­pu, zkrát­ka v tip­né být nemo­hou. Najdou se tu i scé­ny z dal­ších fil­mů, jako tře­ba Million Dollar Baby, ale ty už netvo­ří pod­stat­nou část.

Dalším pro­blém jsou oko­pí­ro­va­né scé­ny z tře­tí­ho, úspěš­něj­ší­ho, dílu. Pochválit lze snad jen únos­nou dél­ku 83 minut. Co dodat? Doufejme, že už žád­né Scary Movie 5 nebu­de, pro­to­že ten­to nápad byl vyčer­pa­ný už po svém dru­hém pokra­čo­vá­ní.

O filmu:

Scary Movie 4
USA, 2006, 83 min
Oficiání web: Scary Movie
Režie: David Zucker
V hlav­ních rolích: Anna Faris, Regina Hall, Simon Rex, Leslie Nielsen, André Benjamin, Craig Bierko, Carmen Electra


Podívejte se na hodnocení Scary Movie 4 na Kinoboxu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,50323 s | počet dotazů: 261 | paměť: 71567 KB. | 14.06.2024 - 02:18:01