Kritiky.cz > Seriály > TV Recenze > Červený trpaslík - Důstojník Rimmer (Officer Rimmer) - S11E04 - Nejlepší epizoda 11. sezóny

Červený trpaslík - Důstojník Rimmer (Officer Rimmer) - S11E04 - Nejlepší epizoda 11. sezóny

CervenyTrpaslik
CervenyTrpaslik
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Tak už máme za sebou dal­ší díl. Už jsme v dru­hé polo­vi­ně. Tentokrát se tvůr­cům poved­lo napsat nej­lep­ší díl letoš­ní sezó­ny. Mají nej­vděč­něj­ší posta­vu, Rimmera, kte­rý pro ten­to­krát koneč­ně dostal po čem tou­žil.

Epizoda Officer Rimmer je o tom, jak se Rimmerovi, asi za to váž­ně nemů­že, poda­ři­lo stát ale­spoň na jed­nu epi­zo­du důstoj­ní­kem.

Při toul­kách v Kosmiku obje­ví opět ztra­ce­nou loď, jako v před­cho­zích něko­li­ka epi­zo­dách, ale díky tomu, že tu loď pří­mo Rimmer zachrá­ní, tak to změ­ní posta­ve­ní v posád­ce čer­ve­né­ho trpas­lí­ka.

Črtvrtý díl je plný přes­ně toho humo­ru, co jsem oče­ká­val. Rimmerovo ego v pozi­ci důstoj­ní­ka je úpl­ně vyžužlá­no na dřeň, tak jak by urči­tě všich­ni fanouš­ci čeka­li, že se holo­gra­fic­ký člen posád­ky zacho­vá, když je mu zdar­ma poskyt­nu­ta výho­da.

I konec epi­zo­dy je výteč­ný, pře­rost­lé ego Rimera zase zapů­so­bí a oprav­du doká­že celou epi­zo­du zaba­vit přes­ným způ­so­bem, jak bychom od seri­á­lu čer­ve­né­ho trpas­lí­ka oče­ká­va­li.

Hodnocení: 100 %


Podívejte se na hodnocení Červený trpaslík na Kinoboxu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,41808 s | počet dotazů: 245 | paměť: 72597 KB. | 25.05.2024 - 09:26:57