Kritiky.cz > Recenze knih > Recenze komiksů > #DP175: Mister Negative byl přidán do Marvel: Contest of Champions

#DP175: Mister Negative byl přidán do Marvel: Contest of Champions

negativecontest
negativecontest
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

 Autorem článku je Daniel Palička

Novinka je převzata ze slovenského herního serveru Somhráč. Původně vyšla na následující adrese. Novinka je mírně upravena a rozšířena. 


V jedné z minulých komiksových novinek jsem vás informoval o přidání Shang-Chiho do populární mobilní hry Marvel: Contest of Champions od studia Kabam. Kromě něj však byl také přidán další hratelný šampión, a to Mister Negative. 


Mister Negative alias Martin Li je v komiksech zakladatel organizace F.E.A.S.T. Mimo to je však jedním z nejnebezpečnějších spidermanovských záporáků. Stvořil jej scénárista Dan Slott v moderní éře série Amazing Spider-Man, která se zapsala do historie jako “Brand New Day”. Mezi hráči je známý hlavně díky Spider-Manovi od studia Insomniac Games z roku 2018, exkluzivnímu titulu pro konzoli PlayStation 4. 


Nicméně, Negative tentokrát nejde po krku přátélskému stěnolezci Spider-Manovi. Namísto toho se rozhodl zrealizovat svůj ďábelský plán, který se mu snaží překazit statečný Shang-Chi, mistr bojových umění a hrdina každým coulem. Kdo zvítězí? To není zřejmé.


Vývojáři vydali speciální video, ve kterém jsou prezentovány všechny Negativovy schopnosti. Podívat se na něj můžete přímo zde:     


Co si o nové hratelné postavě myslíte? Zaujala vás? 

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 2,94967 s | počet dotazů: 265 | paměť: 71674 KB. | 13.07.2024 - 15:15:37