Kritiky.cz > Seriály > Reality show > Praha - den & noc

Praha - den & noc

Photo © Archiv TV Nova
Photo © Archiv TV Nova
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasů, průměr: 1,00 z 5)
Loading...

Hned na úvod vyslo­vím, že tady se to fakt nepo­ved­lo. Dělalo se vel­ké haló, jaká­že to bude rea­li­ty show, ale sku­tek utek. Divím se těm lidem, co účin­ku­jí v Praha - den & noc, že nema­jí kap­ku soud­nos­ti a tohle vše pod­stu­pu­jí, v domně­ní, že budou asi slav­ní? Že je bude­me obdi­vo­vat na tom jejich Instagramu? Půjdeme v jejich šlé­pě­jích? Je oprav­du ško­da, že se Praze dělá tako­vé reno­mé, to se potom nemů­že divit, že k nám při­jíž­dí davy chlas­ta­jí­cích stu­den­tů z jiných zemí. Vůbec nechá­pu, co to má mít za smy­sl, ten­to rádo­by rea­li­ty seri­ál. Skoro do jed­no­ho účin­ku­jí­cí­ho, výkon hroz­ný. Nepracovat a stá­le jen chlastat a cho­dit na dis­ko­té­ky, no nevím, kaž­dý z nás byl v tom věku, ale tohle je oprav­du pře­hna­né a dneš­ní mlá­de­ži tohle jako pří­klad oprav­du nepři­spě­je. Nevím, na jakou ani věko­vou sku­pi­nu to má být zamě­ře­no, ale aby se na to kou­ka­li moje děti, a  ješ­tě to obdi­vo­va­li, tak bych stvo­ři­te­le této rea­li­ty show vyta­ha­la za uši.

Photo © Archiv TV Nova
Photo © Archiv TV Nova

Parta mla­dých lidí byd­lí s chláp­kem, kte­rý má za sebou nehezkou minu­lost, ok ušet­ří za nájem. Nájem u pana domá­cí­ho, co chá­pu od začát­ku, je něja­kých 15 tisíc za malý pokoj, tak to je teda dost, ale asi na to mají, a když ne, tak si pros­tě půj­čí, kde můžou, to je oprav­du pří­klad­né. Dcera pana domá­cí­ho, kte­rá není plno­le­tá, jde v jeho šlé­pě­jích, evi­dent­ně táta výcho­vu nezvlá­dá. Jako chlu­bit se s tím v tele­vi­zi? Pořád čekám na to, co na tom­to seri­á­lu je rea­li­ty show. Zatím to vidím, jen jako trap­nou show z domá­cí­ho nepo­ve­de­né­ho rodin­né­ho videa, kde by měli jít všich­ni na tera­pii, ne-li na léče­ní.

Photo © Archiv TV Nova
Photo © Archiv TV Nova

Myslím, že není vhod­né na ten­to seri­ál, ani kou­kat, pro­to­že, to může­te ako­rát tak, když máte v sobě tolik alko­ho­lu, abys­te se vyrov­na­li účin­ku­jí­cím, a máv­ne­te nad tím rukou, když se Vám vybi­jí bate­rie v ovla­da­či, že před­tím u Vás ved­la žeb­ří­ček trap­nos­ti, jen výmě­na man­že­lek, kde je nut­né mít v epi­zo­dě alko­ho­li­ka a ješ­tě bez zubů.

Režie: Dušan Domanský, Daniel Barták
Účinkují: Kristián Soukup, Filip Křížek, Vindy Krejčí, Joe Uwa, Kateřina Samanta Vrabcová, Pavlína Sigmundová, JK Sanchez, Sidonia Borkovcová, Matěj Quitt

Hodnocení: ⭐️🌕🌕🌕🌕 (10 %)


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,98907 s | počet dotazů: 243 | paměť: 71548 KB. | 23.06.2024 - 02:43:27