Kritiky.cz > Dabing > Jurský svět: Zánik říše - recenze

Jurský svět: Zánik říše - recenze

Miriam Chytilová
Miriam Chytilová
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Dnes při­ná­ší­me recen­zi na pokrá­čo­vá­ní dino­sau­ří série - Jurský svět!

Miriam Chytilová jako Bryce Dallas Howard (Claire) byla tre­fou do čer­né­ho už v obsa­ze­ní prv­ní­ho Jurského svě­tu. Líbí se mi troš­ku odliš­ná sty­li­za­ce dabin­gu naroz­díl od prv­ní­ho dílu. Což kore­spon­du­je s vývo­jem posta­vy Claire. Není už to ukňou­ra­ná šéfo­vá, ale odváž­ná akti­vist­ka. Na pro­je­vu paní Chytilové, kte­rou jsem měl mož­nost vidět při dabo­vá­ní této role v tom­to fil­mu, je to vel­mi znát.

Miriam Chytilová při dabingu v LS Productions

Miriam Chytilová při dabin­gu v LS Productions

Martin Sobotka jako Chris Pratt (Owen) - skvě­lé spo­je­ní ori­gi­nál­ní­ho her­ce a čes­ké­ho dabé­ra. Nedovedu si před­sta­vit, že by to dabo­val někdo jiný. Na suchý Owenův humor je Martin ta nej­lep­ší mož­nost a člo­věk mu sar­kas­tic­ké poznám­ky pros­tě musí věřit. A to byl během natá­če­ní Martin indis­po­no­ván. Přišel o hlas. Naštěstí to není poznat.

Dabing fun­gu­je, hla­sy se neo­pa­ku­jí a ostat­ní pou­ži­té hla­sy sedí. Líbil se mi Jakub Saic jako hlav­ní zápo­rák, zněl oprav­du jako šmejd a měl jsem něko­li­krát chuť mu dát na bud­ku. Holt to je skvě­le nada­bo­va­né. Rád bych zmí­nil i mata­do­ry Jurských fil­mů - pány Ladislava Županiče, kdy mi při jeho repli­ce: Vítejte v Jurském svě­tě, šel mráz po zádech. A pak je tu Jaroslav Horák, kte­rý zní na Dr. Wu vždy tak mla­dě a svě­že, že by člo­věk nevě­říl že už je to 25 let od prv­ní­ho fil­mu. A v kaž­dém díle má nej­slo­ži­těj­ší jazy­ko­la­my a zvlá­dá je samo­zřej­mě na výbor­nou.

Skvělá prá­ce.

VERDIKT: 10/10.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,70322 s | počet dotazů: 254 | paměť: 71815 KB. | 23.07.2024 - 16:02:07