Kritiky.cz > Články > Nezapomenutelné filmové scény: „Haló, tady Peter McCallister, otec“ (Sám doma 2: Ztracen v New Yorku)

Nezapomenutelné filmové scény: „Haló, tady Peter McCallister, otec“ (Sám doma 2: Ztracen v New Yorku)

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Tak jakéhopak králíka dnes vytáhneme z našeho pažótího klobouku nezapomenutelných scén? Tušíte správně, bude to náš milovaný Kevin, který je pro většinu planety tím největším filmovým symbolem Vánoc. Ať už si naladíte Kevovo dobrodružství číslo jedna na předměstí Chicaga či jeho newyorské patálie, v obou případech si i po letech pochutnáte jako na kvalitně uleželých perníčcích.

Momentů, jež by se daly citovat, je tu jako brabenců v mraveništi. Jedním z těch zcela geniálních je okamžik, kdy si to Kev nakráčel do Hotelu Plaza, nejelegantnějšího ubytovacího zařízení v New Yorku, požádal o radu Donalda Trumpa a pak už spustil do své magické diktafonové krabičky onen památný monolog:

„Haló, tady Peter McCallister, otec. Chci si objednat pokoj, prosím, s širokou postelí, televizorem a s tou malou chladničkou, co se otvírá kreditní kartou. Kreditní kartu? Tu mám.“

Článek Nezapomenutelné filmové scény: „Haló, tady Peter McCallister, otec“ (Sám doma 2: Ztracen v New Yorku) se nejdříve objevil na Pažót.cz.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Autor je šéfredaktorem webu Pažót.cz

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,65930 s | počet dotazů: 261 | paměť: 71951 KB. | 21.04.2024 - 20:34:29