Kritiky.cz > Recenze knih > Šarlota a vysněný kůň 4: První láska - nalomí se důvěra Šarloty vůči Dorce?

Šarlota a vysněný kůň 4: První láska - nalomí se důvěra Šarloty vůči Dorce?

468033223 2292267 f6qCKKYHAbS7OxHAa7
468033223 2292267 f6qCKKYHAbS7OxHAa7
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

0050575409 kdv0684 Sarlota a vysneny kun 4 velka

Šarlota s Dorkou krá­če­ly ke stá­ji. Šarlota byla vzru­še­ná, ale také dost ner­vóz­ní. Uprostřed dvo­ra totiž stál stří­br­ná trans­por­tér se spuš­tě­nou ram­pou. Šarlota byla ner­vóz­ní hlav­ně z toho, že pove­de za chví­li Won Da Pie po této ram­pě. Won Da Pie byl milo­va­ný Šarlotin kůň. Nešlo jen tak o něco. Šarlota se chys­ta­la na sou­těž. Dorka bohu­žel nemoh­la závo­dit. Měla zlo­me­nou ruku. Už něko­lik týd­nů pro­to nemoh­la tré­no­vat, avšak těši­la se, že dal­ší závod už poje­de taky. Nicméně Dorka jela se Šarlotou jako morál­ní pod­po­ra a ta za to byla moc ráda. Ve stá­jích se potka­ly i s Katy. Ta měla závo­dit taky.

A pak při­šel samot­ný závod. Šarlota se drže­la pev­ně v sed­le a Won Da Pie čaro­val. Zajela čis­tou jízdu navíc s výbor­ným časem. Po ní bez sho­ze­ní pře­káž­ky zaje­li ješ­tě čty­ři dal­ší jezd­ci, ovšem nikdo se ani názna­kem nepři­blí­žil času Šarloty a Won Da Pie. Nakonec byli prv­ní a Šarlota moh­la až pýchou prask­nout. Ale ne tou zlou pýchou, ale rados­tí. Mezitím si Šarlota však stih­la všim­nout, že se něco děje s ní a Dorkou, respek­ti­ve s jejich kama­rád­ským vzta­hem. Šarlota měla totiž i klu­ka - Šimona, do kte­ré­ho se taj­ně zami­lo­va­la, ale už s ním cho­di­la. Nyní byly jen dvě otáz­ky - žár­lí Dorka na Šimona či na Šarlotino kama­rád­ství s Katy. Nebo i na něco jiné­ho?

Čtvrtý díl je stej­ně vyni­ka­jí­cí jako tři před­cho­zí. Hlavní roli sice hra­je ve vyprá­vě­ní Šarlota, ovšem nemé­ně pro­sto­ru je věno­vá­no i koni Won Da Pie. Koneckonců je to i pří­běh o něm. Kdo má rád koně a zví­řa­ta vše­o­bec­ně, tak se mu to pros­tě musí líbit. Obálka výbor­ná jako vždyc­ky. Má 256 stran.

  • Autor: Nele Neuhausová
  • Žánr: belet­rie pro děti, dob­ro­druž­ství pro děti
  • Nakladatelství: CPRESS
  • Datum vydá­ní: 11. 03. 2019

Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,14022 s | počet dotazů: 258 | paměť: 71612 KB. | 18.06.2024 - 10:49:24