Kritiky.cz > Krátké recenze > Sky Sharks (2020)

Sky Sharks (2020)

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Trashové Béčko mix­lé s Céčkem, jehož kva­li­ta balan­cu­je mezi solid­ní a špat­nou, ale ve výsled­ku je to cel­kem strá­vi­tel­ný koktejl, u kte­ré­ho bych nevě­řil, že se budu tak dob­ře bavit.
Úvodní scé­na, kde Zombie nác­ko­vé pře­pad­nou leta­dlo je tako­véj masa­kr, že jsem nevě­řil vlast­ním očím. Film se sna­ží i o jaký­si zají­ma­vý pří­běh s nác­ka­ma, kte­ří mimo­cho­dem mají výbor­né mas­ky a kos­týmy. Občas sice tvůr­ci vyta­sí špat­ný digi­tál­ní efekt, ale ve výsled­ku to je vizu­ál­ně pře­kva­pi­vě sluš­ný, gore je zde na vel­mi vyso­ké úrov­ni a tolik pěk­ných žen­ských koz člo­věk neu­vi­dí ani za život.
Ženám nedo­po­ru­ču­ji, inte­lek­tu­á­lům už vůbec, ale kdo rád u fil­mu vypne, chce se zasmát, má rád nác­ky, sluš­nou hud­bu, milu­je gore s vel­kým množ­stvím naho­ty a sexu, kde potě­ší i pár sluš­ných hlá­šek ( Historka se Satanem výbor­ná a hláš­ka“ Chci vidět ty zrů­dy padat k zemi tak rych­le, jako kalhot­ky šla­pek na Mardi Gras“ !!) nemě­la chy­bu
Líbila se mi i scé­na z Vietnamu či samot­né finá­le. byl jsem pře­kva­pen kolik zají­ma­vých nápa­dů a vsu­vek do rela­tiv­ně špat­né­ho fil­mu tvůr­ci stih­li vlo­žit. Bavil jsem se dobře.Splatter zába­va se vším všu­dy,
Jen na vlast­ní nebez­pe­čí. Kdybych měl film popsat pár slo­vy, tak by to bylo asi nějak takhle: Gore, kozy, gore, nác­ko­vé, léta­jí­cí žra­lo­ci, kozy, gore, gore, gore a ješ­tě jed­nou kozy.
Příběh**, Akce****, Humor*** Násilí*****, Zábavnost****, Hudba****, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí***. 7/10:


Podívejte se na hodnocení Sky Sharks na Kinoboxu.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,79552 s | počet dotazů: 266 | paměť: 71639 KB. | 17.07.2024 - 18:14:01