Kritiky.cz > Novinky ze světa her > Far Cry 6 - DLC Vaas: Insanity

Far Cry 6 - DLC Vaas: Insanity

Vass
Vass
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Dnes vyšel prv­ní DLC balík pro Far Cry 6. Jedná se o posta­vu hlav­ní­ho zápo­rá­ka hry Far Cry 3. Jako hráč za slav­né­ho Vaase zaži­je­te repe­ti­tiv­ní pří­běh jeho „cho­rob­né“ pova­hy. Objevíte se ve ves­ni­ci a postup­ně hle­dá­te bed­ny s vylep­še­ní­mi své­ho zbra­ňo­vé­ho arze­ná­lu, postup­ně zabí­jí­te své nepřátele...Až dojde­te na konec pří­bě­hu Vasse.

Tím, že je to Vassův pří­běh, nejed­ná se o reál­ný svět. Jedná se o svět, kte­rý má svá pra­vi­dla, dle „halu­ci­gen­ních hou­bi­ček“, co hlav­ní posta­va bere.

Toto DLC také má jed­nu vel­kou nevý­ho­du. Jakmile vaše posta­va zemře, nevrá­tí se do auto­sa­vu, ale vrá­tí se pou­ze na začá­tek úrov­ně. Naštěstí s už nasbí­ra­ný­mi peně­zi a zbra­ně­mi. Bohužel pro plné dohrá­ní leve­lu nesmí­te umřít během své ces­ty k cíli. Bohužel se po smr­ti vra­cí­te zpět do star­to­va­cí chat­ky.

Jsem zvě­da­vý, jest­li i ostat­ní naplá­no­va­ná her­ní DLC s vlast­ní­mi posta­va­mi a mapa­mi budou na stej­ném prin­ci­pu jako Vassův pří­běh. Uvidíme. Určitě bych při­ví­tal něja­ké nové úko­ly pro Dani(ho), pří­pad­ně podob­ný pří­běh jako bylo Far Cry 5 s DLC Hodiny tem­no­ty.


Foto: Ubisoft


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,73256 s | počet dotazů: 264 | paměť: 72322 KB. | 18.04.2024 - 18:02:59