Kritiky.cz > Speciály > Jedna noc

Jedna noc

Photo © Bontonfilm
Photo © Bontonfilm
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Anotace

Adam a Eliška. Ještě pře­de dvě­ma lety se zdá­lo, že tihle dva doká­žou všech­no. On byl úspěš­ný rocko­vý kyta­ris­ta. Ona sice jen kadeř­ni­ce, ale pře­de­vším jeho Múza. Jenže sta­či­lo jed­nou hloupé roz­hod­nu­tí a všech­no to bylo pryč.

Teď má za sebou Adam dva roky věze­ní, je v pod­mín­ce, pra­cu­je jako kopáč, o pořád­nou prá­ci neza­va­dí. Chtěl by se vrá­tit k muzi­ce, ale musí zabez­pe­čit svou rodi­nu, a pře­de­vším splá­cet nejen dlu­hy, ale také úro­ky ze špat­ných půj­ček, kte­ré si v době své­ho úspě­chu bez­myš­len­ko­vi­tě bral, a kte­ré ve chví­li, kdy je nemohl splá­cet, nabobt­na­ly do obřích roz­mě­rů.

Eliška se přes to všech­no roz­hod­la zůstat po jeho boku. Byla do něj zami­lo­va­ná od dět­ství, a tak ho teď pře­ce neo­pus­tí. A když se spo­lu po jeho návra­tu z věze­ní vyspa­li a ona otě­hot­ně­la, roz­hod­la si dítě nechat. Jenomže o to citel­ně­ji jim chy­bí pení­ze, a tak se Eliška zce­la prag­ma­tic­ky roz­hod­la, že do rodin­né­ho roz­počtu při­spě­je tím, že po veče­rech bude pro­vo­zo­vat live­chat.

A prá­vě celá neu­tě­še­ná situ­a­ce jejich živo­ta a sku­teč­nost, že se Eliška musí pro­dá­vat, pře­ros­te jed­né noci Adamovi přes hla­vu. Uvědomí si, že to, co žijí, je jen a jen jeho vina, a roz­hod­ne se s tím něco udě­lat. I za cenu toho, že zno­vu pře­kro­čí zákon.

Počet natá­če­cích dnů: 14

Místo natá­če­ní: Kladno, Ostrava

Termín natá­če­ní: bře­zen – duben 2023


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Tiskové informace. Většinou od distributorů, ale občas i z televizí a festivalů.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,63437 s | počet dotazů: 267 | paměť: 71854 KB. | 14.07.2024 - 18:38:13