Kritiky.cz > Seriály > Reality show > Pohlreichův souboj restaurací

Pohlreichův souboj restaurací

Photo © Archiv TV Nova
Photo © Archiv TV Nova
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasů, průměr: 1,71 z 5)
Loading...

Známe Zdeňka Pohlreicha, je to ten, co cho­dil do restau­ra­cí a chtěl u kaž­dé restau­ra­ce to nej­lep­ší, přes­to­že to byl paj­zl nebo se tvá­ři­la jako hoch restau­ra­ce. Reality show Ano šéfe pro­šla mno­ha restau­ra­ce­mi, kde se slav­ný to šéf­ku­chař sna­žil o vylep­še­ní jíd­la pro její návštěv­ní­ky.

Nejnovější Pohlreichova akce je rea­li­ty show Pohlreichův sou­boj restau­ra­cí. Tentokrát necho­dí mezi lůzu, ale vybí­rá tu nej z České repub­li­ky.

První díl nám uká­zal prv­ní dvě restau­ra­ce, restau­ra­ci Na Pašince u Kutné Hory a dru­há byla zájezd­ní hos­ti­nec u Jiskrů.  Obě dvě restau­ra­ce mají své pro a pro­ti. Ale při­znej­me to, nepat­ří mezi kla­sic­ké hos­po­dy, na tož restau­ra­ce. Jejich jídel­ní líst­ky uka­zu­jí, že nema­jí pro­blémy s kucha­ři a s jídel­níč­ky. Dělají jíd­lo pro lehce vyš­ší tří­du, neje­nom jít do hos­po­dy, ale pochut­nat si. Není to jenom se na to jíd­lo podí­vat, ale vychut­nat si nejen jíd­lo pomo­cí chu­tě, ale i oči­ma.

Tentokrát je ško­da, že Pohlreich už není tako­vý, jako dřív. Už je vel­mi sluš­ný a je vidět, že obě restau­ra­ce umí vařit. Pokud budou ostat­ní restau­ra­ce umět vařit, jako Pohlreich, tak není co řešit. Je to ztra­ce­ná rea­li­ty show, pro­to­že nikdo nedě­lá chy­by a pokud chy­bu někdo udě­lá, tak je na prv­ní pohled vidět, že je to chy­ba nahra­ná a pro­kou­kl jsem scé­náris­ty, aby udě­la­li něja­ké ter­no a něco špat­né­ho, aby byla tato rea­li­ty show záživ­něj­ší.

Moje hod­no­ce­ní prv­ní­ho dílu: 50 %

PS: Zlaté Ano Šéfe Víta Klusáka, to bylo o dost zábav­něj­ší.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Kamil Strihavka

Na pašin­ce jsem byl a sta­či­lo mi to a to jsem Kutnohorská.Uz dřív se tam vaři­lo dob­ře ale při me posled­ní návštěvě,jsem byl zkla­mán maso na steak tvr­dý a Štěpánská z rýží žád­nej šlágr ale furt lep­ší než u Dacickyho ale že by to byla naka top­ka to se říct nedá.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

1
0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,87723 s | počet dotazů: 264 | paměť: 72237 KB. | 16.04.2024 - 16:00:33