Kritiky.cz > Speciály > Jurský svět: Zánik říše

Jurský svět: Zánik říše

JSvet
JSvet
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Už jsou to tři roky od doby, kdy uprch­lí dino­sau­ři zni­či­li zábav­ní park a luxus­ní resort Jurský svět. Zatímco lidé ost­rov Isla Nublar opus­ti­li, dino­sau­ři se tu sami pro­tlou­ka­jí džun­glí.

Když se nečin­ná sop­ka na ost­ro­vě pro­bu­dí k živo­tu, Owen (CHRIS PRATT) a Claire (BRYCE DALLAS HOWARD) zor­ga­ni­zu­jí kam­paň na záchra­nu pře­ži­vších dino­sau­rů, aby zame­zi­li jejich vyhy­nu­tí. Owen je odhod­lán najít pre­dá­tor­ku jmé­nem Blue, kte­rá se ztra­ti­la v divo­či­ně. Claire si těch­to stvo­ře­ní vel­mi váží a jejich záchra­nu pova­žu­je za své poslá­ní. Společně na nevy­zpy­ta­tel­ný ost­rov dora­zí ve chví­li, kdy z nebe léta­jí kusy hor­ké lávy. Během své výpra­vy obje­ví spik­nu­tí, kte­ré by na pla­ne­tu Zemi vrá­ti­lo nebez­peč­ný řád, kte­rý tu od prehis­to­ric­kých dob nebyl.

Vzrušující, dob­ro­druž­ný a napí­na­vý pří­běh, kte­rý je syno­ny­mem pro jed­nu z nej­po­pu­lár­něj­ších a nej­ú­spěš­něj­ších ság v his­to­rii fil­mu, se jako zbru­su nový celo­ve­čer­ní film vra­cí zpět spo­lu s oblí­be­ný­mi posta­va­mi a s dino­sau­ry, a spo­lu s nový­mi, ješ­tě hrůz­něj­ší­mi a úžas­něj­ší­mi dru­hy než kdy před­tím.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Tiskové informace. Většinou od distributorů, ale občas i z televizí a festivalů.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,55865 s | počet dotazů: 225 | paměť: 71841 KB. | 18.06.2024 - 02:19:59