Kritiky.cz > Seriály > TV Recenze > She-Hulk: Neuvěřitelná právnička

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička

Photo © Disney+
Photo © Disney+
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading...

Takže jsem s tím skon­čil. Devět půl­ho­di­no­vých epi­zod seri­á­lu sestře­ni­ce - Hulk. Čekal jsem toho hod­ně, něja­ké práv­ní pří­pa­dy, před­sta­ve­ní nových postav, Hulka a pár cameí. A co jsem dostal, napros­to „hloupý“ seri­ál, kte­rý ani neví, co je.

První díl byl doce­la pře­kva­pe­ní, Hulkova pří­tom­nost a vznik jeho sestře­ni­ce She-Hulk je bohu­žel tím nej­zá­bav­něj­ším dílem. Postupně jsem se zkla­má­val jed­not­li­vý­mi díly, kde vystu­po­val Daredevil, Abomination a dal­ší Marvel posta­vy, až jsem došel do posled­ní­ho dílu.

Nevím, kam došli scé­náris­té toho­to seri­á­lu, ale pro mě to je pros­tě zkla­má­ní. Příběh měl poba­vit, sezná­mit s nový­mi posta­va­mi, potkat sta­ré zná­mé a ne být jenom sbír­kou pseu­do vti­pů, kde kaž­dý „mutant“ mimo­zemšťan, pří­pad­ně pou­ze člo­věk s nad­při­ro­ze­ný­mi schop­nost­mi má pou­ze vtip­nou vlož­ku.

Určitě se, když jsem tak viděl posled­ní díl, dalo více zaba­vit, pro­žít dal­ší neo­če­ká­va­né camea, ale bohu­žel pova­žu­ji ten­to „právnicko-superhrdinský“ seri­ál za brak.

Jsme pros­tě zkla­mán tím, jak  to zpra­co­va­li, mož­ná, že se někte­ří fanouš­ci budou bavit nad blbý­mi vti­py a neče­ka­ný­mi camei, ale já ne.  Je to pros­tě blbý seri­ál, co by neměl mít pokra­čo­vá­ní a skon­čí jenom deví­ti díly.

Hodnocení: 20 %


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

1
0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,48381 s | počet dotazů: 279 | paměť: 73130 KB. | 22.07.2024 - 17:06:59