Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Fiskální výsledky společnosti CD Projekt přinesly nové...

Fiskální výsledky společnosti CD Projekt přinesly nové...

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Fiskální výsled­ky spo­leč­nos­ti CD Projekt při­nes­ly nové infor­ma­ce. Jednak, spo­leč­nos­ti se v minu­lém čtvrt­le­tí veli­ce daři­lo, mezi­roč­ně si polep­ši­la o 70%. Hojně se pro­dá­val Zaklínač 3, hlav­ně port na Nintendo Switch ale špat­ně si neved­la ani mobil­ní hra GWENT: The Witcher Card Game. Co se týče čer­s­tvě ozná­me­né­ho next-gen Zaklínače, ten bude obsa­ho­vat prý neagre­siv­ní mikro-transakce a upgra­de bude zce­la zdar­ma s plá­nem vydá­ní v příš­tím roce. Také jsme se dozvě­dě­li, že stu­dio na... vývoj The Witcher: Monster Slayer pro AR a neo­hlá­še­né pro­jek­ty k začát­ku prázd­nin utra­ti­lo už $121m (2 701 093 565 Kč). Řeč padla i na CD Projekt Red kte­ré jas­ně zdů­raz­ňu­je, že na Cyberpunk 2077 usi­lov­ně pra­cu­je do posled­ní chví­le a dal­ší odklad nepři­chá­zí v úva­hu. V nepo­sled­ní řadě padla dis­ku­ze i na ceno­vou poli­ti­ku stu­dia, kte­ré prý zatím nechce pře­chá­zet na pla­ce­ný model €70 (1 850 Kč), mini­mál­ně u Cyberpunk 2077 zůsta­ne cena na €60 (1 586 Kč). Po dlou­hou dobu prý ale nedo­jde k žád­né­mu zlev­ně­ní, prý déle než u Zaklínače 3, kde to trva­lo přes rok. O DLC se máme dozvě­dět již vel­mi brzy, má má být vět­ší než v pří­pa­dě Zaklínače 3.

Zobrazit vícNa obrázku může být: text, kde se píše CD PROJEKT RED ®


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,20684 s | počet dotazů: 255 | paměť: 72025 KB. | 25.04.2024 - 07:44:13